Yazılım Uzmanı

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Kurumunuzun, işletmenizin ya da şahsınızın bilgisayar ve internet işlemleri için yazılımcı ihtiyacı mı var? Piyasada iyi işler çıkaran freelance yazılım üretici mi arıyorsunuz? İhtiyacınız olan tüm programlama dillerinde yazılım uzmanı bulmak için doğru yerdesiniz. Türkiye’nin dört bir tarafında yıllardır hizmet veren, katıldıkları projelerle kendini kanıtlamış binlerce programcı içinden dilediğinizle çalışabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey hemen sitemize giriş yaparak almak istediğiniz yazılım hizmeti hakkında bilgi veren bir ilanı sitemizde paylaşmak olacaktır. Paylaştığınız ilanı inceleyen yazılımcı firma ve freelance yazılım uzmanları gerekli çalışmaları yaptıktan sonra en makul fiyat teklifleri ile ilanınıza yanıt verirler. Siz de bu teklifler arasından bütçeniz için en uygun olanı seçerek talep ettiğiniz yazılım hizmetini alabilirsiniz. Kaliteli kurumsal ve freelance yazılım hizmetleri size bir tık kadar yakın.

Yazılım Uzmanı Kimdir?

Dilimizde yazılımcı, yazılım mühendisi, coder diye tabir ettiğimiz kişilerin hepsi bir yazılım uzmanıdır. Farklı programlama dillerinden bir veya birkaçını bilirler ve projenin uygun bölümlerinde uygun dilleri kullanarak proje sahibinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda programlamanın yapılandırılmasını sağlarlar. Genel olarak bir yazılım uzmanı şunlarla ilgilenir:

 • Programlama gerektiren tüm cihazlarda sistem kurulumu,
 • Projeye uygun biçimde yazılım dizayn etmek,
 • Hazırlanan yazılım ve projenin gelişimine katkı sağlamak,
 • Proje hataya geçmeden önce kontrol ve testler yaparak tespit edilen hataları gidermek,
 • Her gün yeni bilgiler eklenerek ilerleyen teknolojiyi takip etmek ve yeniliklerden haberdar olarak gerekli yenilikleri projelere dahil etmek,
 • Projelerin sorunsuz çalışmaya devam etmesi için gerekli önlemleri almak.

Bireysel ve kurumsal tüm yazılım ihtiyaçlarınız için sitemize başvurabilirsiniz. Her türlü freelance yazılım hizmetleri için iş birliği yapmakta olduğumuz firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Kullanılan Yazılım Dilleri

Yazılım dünyasında birçok programlama dili ile ürün ve hizmet vermek mümkün. Bazı freelance yazılım uzmanları birden fazla programlama dili bilirken bazıları da birkaç dil bilmekte ancak bu diller üzerinde yoğunlaştıkları için daha fazla deneyim kazanmaktadırlar. Dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan bazı programlama dilleri şunlardır:

 • Java: En yaygın yazılım dillerinden biri olan Java yıllardı sektörde kendini göstermektedir. Windows, Linux ve Mac tabanlı çalışmalarda kolayca kullanılabilir.
 • Python: Son yıllarda bilinirliğini arttırmış olup kolay kullanımı sayesinde oldukça fazla biçimde tercih edilmektedir.
 • Javascript: Web bazlı bir programlama dili olup animasyon tarzı içerikler için kullanımı oldukça uygundur.
 • C: Diğer birçok programlama diline göre daha zor olmasına rağmen C ile hemen hemen hayal edilen bütün ürünleri almak mümkün.
 • C#: Özellikle video oyun hazırlamak için kullanılan hızlı ve kolay bir programlama dilidir.
 • PHP: Uygulanması kolay ve oldukça yaygın biçimde kullanılan bir dildir.
 • HTML: Web sitelerinin çalışma tabanını oluşturur ve web yazılımı konusunda çalışacakların ilk tercihi olmalıdır.
 • SQL: Veritabanı erişimi ve yönetimi sağlayan bir dildir.
 • Ruby: Japon yazılım uzmanı Yukihiro “Matz” Matsumoto tarafından geliştirilmiş bir programlama dilidir.
 • Go: Google’ın 2009 yılında çıkardığı pratik bir programlama dilidir.
 • Objective-C: C baz alınarak yazılmış bir nesne yönelimli programlama dilidir.
 • Visual Basic: Microsoft tarafından 2012’de geliştirilen kullanımı kolay programlama dillerinden biridir.
 • Swift: Apple tarafından 2014’te geliştirilen bir programlama dilidir.

Çalıştığınız veya ilgi duyduğunuz alan ne olursa olsun bireysel ve kurumsal tüm yazılım uzmanı ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece hazırlamak istediğiniz uygulama veya web siteyi profesyonel ve yılları deneyimine sahip binlerce yazılım uzmanı arasından dilediğinizde yaptırabilirsiniz. Hızlı çözümler ve kullanışlı yazılımlar için sitemizi inceleyin.

Profesyonel Bakış Açısı, Hızlı Çözümler

Her türlü mobil, web tabanlı ve diğer yazılım programlama ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı çözümler ve hızlı destek ağına bizimle ulaşabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak gereken mobil uygulama ya da web tabanlı ürün ya da diğer ihtiyaçlarınız için alanında uzman binlerce freelance yazılım mühendisi seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. En iyi sonuca ulaşmak için sizin tek yapmanız gereken şey ne istediğinizi tam olarak bilmek ve deneyimli yazılım uzmanı işbirlikçilerimize taleplerinizi aktarmanız olacaktır.

Tüm Programlama İhtiyaçlarınız İçin Bize Başvurun

Bireysel ve kurumsal bazda tüm yazılım ihtiyaçlarınızın çözümü için sitemizi kullanabilirsiniz. Gerek mobil uygulama ihtiyaçlarınız gerekse web tabanlı yazılımlar ve diğer bilgisayar programlama ihtiyaçlarınız için sitemizden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey sitemize giriş yaparak talep ettiğiniz kurumsal ya da freelance yazılım hizmeti hakkında bilgi veren bir ilanı sitemizde paylaşmak olacaktır. İlanınızı inceleyen yazılım firmaları ya da yazılım uzmanı işbirlikçilerimiz talep ettiğiniz ürün veya hizmet için gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra bütçenize en uygun fiyat teklifleriyle size dönüş yapacaklardır. Siz de gelen bu teklifler arasından fiyat performans oranını en iyi sağlayacak olanı seçerek istediğiniz çözüme bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizi kullanarak herhangi bir kurumsal ya da freelance yazılım üreticisine ulaşarak talep ettiğiniz hizmetle ilgili doğrudan bir fiyat almanız da mümkün.

 • En son teknolojik gelişmelerle uyumlu,
 • Hızlı ve güvenilir,
 • Sonuç odaklı

tüm yazılım uzmanı ihtiyaçlarınız için sitemizi kullanabilirsiniz. Hızlı çözümlere uzak kalmayın.

Yazılım Uzmanı Hizmeti Ortalama Ücretler

500₺ - 10000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

500₺ - 10000₺ Ortalama Ücret
500₺ - 10000₺ Ortalama Ücret
500₺ 10000₺

Yazılım Uzmanı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;