Bebek Doğum Fotoğrafçısı

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti

Bebek doğum fotoğrafçısı hizmeti, doğum sürecini fotoğraf ve videolar ile ölümsüzleştirmenizi sağlar. Doğumdan önce başlayan hizmet, bebeğin dünyaya gelişi ve ilk fotoğraflarının da çekimini kapsar. Bebeğinizin en özel anlarını ve baktıkça gülümseyerek hatırlayacağınız fotoğrafların çekimi için yüksek kaliteli hizmetten yararlanın. Çekimler, ebeveynler istediği takdirde konseptli olarak gerçekleştirilebilir. Fotoğraf ve videolar, doğum gününde ve doğumu takip eden günlerde çekilir. Fotoğrafçı, tüm görüntülerden bebek doğum filmi hazırlar ve talep üzerine sosyal medyada paylaşılacak kolaj oluşturur. Bu sayede ailenizin özel anlarını, sevdiklerinizle paylaşma fırsatı elde edersiniz. 

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Hizmet Kapsamı 

Ebeveynlerin isteklerine göre yapılan çekimler dijital olarak, CD ya da USB aracılığıyla iletilir. Fotoğraflar arasından özel olarak seçilenler ile albüm ya da internet videosu oluşturmak mümkündür. Bebek doğum fotoğrafçısı hizmetleri şunları kapsar: 
- Doğum öncesi hazırlık çekimi
- Doğum odası çekimi 
- Anne & Baba ile özel çekimler 
- Doğum esnasında çekim 
- Bebeğin ilk anlarının fotoğraflanması 
- Bebeğin anne & baba ile fotoğraflanması 
- Bebeğin fotoğraf & videoları 
- Doğumdan sonraki gün hastane çekimleri (isteğe göre) 

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Hizmet Detayları 

Bebek doğum fotoğrafçısı hizmetinden yararlanarak bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığı ilk anları, bir ömür boyu yeniden hatırlama imkanına sahip olun. Hamile ve yeni doğan çekiminin dahil olduğu hizmet süresi isteklerinize bağlı olarak değişecektir. Anne dilediği takdirde fotoğrafçı, çekim için hazırlanmasına yardım edebilir. Bebeğin doğumundan sonra fotoğrafçı, kuvözde ve muayeneler sırasında da bebeği takip ederek fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirir. Kapsamlı ya da birden çok bebek için fotoğraf çekiminin söz konusu olduğu durumlarda fotoğrafçı, yardımcıları ile çalışarak en iyi sonuçları elde etmeyi amaçlar. 

Bebek Doğum Fotoğraf Çekimi 

Bebek doğum fotoğraf çekimi esnasında bebek, anne, baba ve doğum sürecine olan herkes ile doğum ortamının fotoğraflanması sağlanır. Doğum esnasında bebeğin dünyaya geldiği anlar ve anne & babası ile fotoğrafları hizmete kesin olarak dahildir. Fotoğraflar baskı halinde teslim edilebileceği gibi albüm oluşturularak ya da dijital ortamda da iletilir. Sosyal medyada paylaşmak için fotoğraflardan video kolajı yapılır. 

Bebek Doğum Video Çekimi 

Bebek doğum video çekimi ile doğum öncesinde bebeğin beklenmesi, doğumun başlaması, bebeğin dünyaya ilk geldiği anlar ve daha sonrası kayda alınır. Daha sonrasında fotoğrafçı, ayrı olarak çektiği bu videoları birleştirerek bebek doğum klibi hazırlar. Videolar, CD, DVD, USB ya da dijital olarak ebeveynlere teslim edilir. 

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları 

Bebek doğum fotoğrafçısı fiyatları, çekimlere nelerin dahil olmasını istediğinize, belirlediğiniz hizmet süresine, sezaryen ya da normal doğum gibi şartlara, konsepte ve istediğiniz çekim çıktı & sayılarına (CD, DVD, albüm, çerçeve vs.) bağlı olarak değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için Bebek Doğum Fotoğrafçısı Ücret Rehberi yazımıza göz atın. 

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Çekim Türleri

Bebek doğum fotoğrafçınız çekimleri sezaryen ya da normal doğum olmak üzere iki farklı koşul altında gerçekleştirebilir. 

1) Sezaryen Doğum Çekimi
Sezaryen doğum yapması planlanan anne adayları için alınan bebek doğum fotoğrafçısı hizmeti, doktorun belirlediği saate göre önceden ayarlanır. Hazırlık yapılabilmesi ve planlı olması nedeniyle kolaylıklara sahiptir. Bu kolaylıklar neticesinde fotoğraf çekimi daha uygun maliyetlere sahip olabilir. 

2) Normal Doğum Çekimi
Normal doğum için yapılan bebek fotoğrafçısı çekimlerinde tahmini bir zaman aralığı belirlenir. Doğum, gündüz olabileceği gibi gece de gerçekleşebilir. Bu nedenle fotoğrafçının her an hazır olması gerekir. Genellikle hazırlıklar önceden yapılır ve doğum vakti geldiğinde fotoğrafçıya haber verilir. Ardından fotoğrafçı kısa sürede hastaneye gelecektir. Fotoğrafçıya, doğru aşamada bilgi vermek önemlidir. 

3) Konseptli Doğum Çekimi 
Konseptli doğum çekimi, ebeveynlerin isteklerine göre belirlenen temaya sahiptir. Doğum öncesi yapılan hazırlıklara uygun olarak fotoğrafçı, gerekli ekipmanları sağlar. Genel olarak bebeğin cinsiyetine göre belirlenen konsepte uygun düzenlemeler çekime yansır.  

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
- Bebek doğum fotoğrafçınızın size yakın bir muhitte oturması, özellikle normal doğum durumları için avantajlıdır. 
- Fotoğrafçı ile doğum öncesinde görüşmek ve isteklerinizi karşılayıp karşılamayacağını anlamak önemlidir. 
- Fotoğrafçı seçimi yaparken daha önce gerçekleştirilen bebek doğum fotoğraf ve videolarını incelemek büyük fayda sağlar. 
- Aklınızdaki çekimleri ve belirlediğiniz konsepti fotoğrafçınıza açık ve net bir şekilde anlattığınızdan emin olun. 
- Bebek doğum fotoğrafı için tarafınızdan belirlenen bütçeyi aşmamaya özen gösterin. 

Bebek doğum fotoğrafçısı tek ve özel bir günü kayda alır, bu nedenle herhangi bir hata ya da aksilik durumunda telafisi mümkün değildir. Ebeveynler bu hususta profesyonel fotoğrafçılar ile çalışmayı hedefler. Bebek doğum fotoğrafçılığı gerekli bilgi ve tecrübe ile birlikte hassasiyet ve özen de gerektirir. Aynı zamanda fotoğrafçının yaratıcı olması da çok sayıda ebeveyn için öncelikli seviyede önem taşır. Bütçeniz ile uyumlu profesyonel ve anlayışlı bir bebek doğum fotoğrafçısı bulmak artık çok kolay. Güvenilir, steril ve hijyenik bebek fotoğrafçınızı ara.com.tr ile bulun. Bebek doğum fotoğrafçısı hizmeti ile siz ve bebeğinize dair özel anları ölümsüzleştirmek için alanlarında uzman fotoğrafçılardan ara.com.tr üzerinden teklif alabilir ve dilediğiniz gibi yüksek kaliteli fotoğraf & videolara sahip olabilirsiniz. 

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti Ortalama Ücretler

300₺ - 1100₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

300₺ - 1100₺ Ortalama Ücret
300₺ - 1100₺ Ortalama Ücret
300₺ 1100₺

Bebek Doğum Fotoğrafçısı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;