Amerikan Panel Kapı

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Amerikan panel kapı konusuna gelmeden önce sizi biraz eski zamanlara götürmek isteriz. Eski çağlarda, evden giriş ve çıkış için kapı yerine geçitler kullanılırdı. Daha sonralarda, modernleşme çağlarına gelindiğinde kapıların icadıyla birlikte soğuk havayı önlemek için kapılar kullanıldı. Ancak insanlarda hala bir alışkanlık olmadığı için, evlerinin kapıları açık bir şekilde geceleri kaygısız uyurlardı. Bugün bile, kabile veya uzak bir bölgeyi ziyaret ederseniz, evlerin neredeyse hiç kapısının olmadığına şahit olabilirsiniz. Bir parça kumaş veya çim samanla kaplı bir girişi vardır. 'Kapı' kavramı hala mevcut değil. 

Fakat evrimleşmenin de bir getirisi olarak, modernleşmiş ve endüstriyelleşmiş dünyamızda “ev” sözcüğü artık güvenli bir iç mekan anlamına gelmekte. Artık güvenlik, önemli bir sorunumuz haline geldi. Özellikle maalesef kentsel alanlarda büyük bir endişe kaynağı. Bu nedenle, teknolojinin büyük rol oynamasıyla kapılar bugün bilinen formuna kavuştu.

Kapı en basit tabiriyle, evlerimizin en önemli ana bileşenidir. Evin, odanın veya diğer alanların girişinde insanların, araçların ve diğer eşyaların girip çıkmasına izin veren açılabilir bir engeldir. Piyasada bir çok çeşidini rahatlıkla bulabileceğimiz kapı çeşitlerinde, uzun süredir popülaritesini devam ettiren ve en dikkat çekeni şüphesiz Amerikan panel kapı olmuştur.

Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Kapılar kullanıldığı alana, materyaline, imalat şekline göre sınıflandırılabilirler. Avantajları ve dezavantajları ev sahibinin seçimine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Özellikle imalat malzemesine göre çeşitlerini aşağıda sıralayalım:

• Ahşap Kapı
• Amerikan panel kapı
• Çakma Kapı
• Prese Kapı
• PVC Kapı
• Çelik Kapı
• Cam Kapı
• Fiber cam Kapı 
• Alüminyum Kapı
• Bambu Kapı

Amerikan Panel Kapı Nedir?

Modern giriş kapıları, dekoratif elemanlarla birlikte kapı dengesini sağlayan yapısal bileşenlerden oluşur. Duvara sabitlenmiş kör çerçeve ve kapının her açılıp kapanmasıyla hareket eden kanatlı çerçeve, bir kapının yapısal ana bileşenleridir. Sonrasında gelen görünümü belirleyen dekoratif unsur ise kapı panelidir. Amerikan kapı modelleri sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda giriş kapısının işlevselliğine önemli ölçüde katkıda bulunurlar. Aslında panel kapı olarak da bilinir ve özellikle internette araştırırken iki türlü de isteğinize ulaşabilirsiniz. Amerikan panel kapı modelleri, eskiden beri evlerde kullanılan en popüler kapılardır. Güçlüdür ve çıtalı kapılardan daha iyi bir görünüm verir. Evin estetik bir görünümü için, panel kapısı 4 panel veya 6 panel ile yapılabilir. İç veya dış açıklık olarak mevcutturlar. Kapının dış çerçevesini oluşturan profiller ve raylar arasına monte edilmiş, genellikle bir desene göre şekillendirilmiş panellerden oluşur.

Uzun yıllar boyunca mükemmel enerji verimliliği değerleri ve maksimum güvenlik ile kapı panelleri üretilmekte. Piyasada Amerikan kapı paneli modelleri olarak 3 farklı forma ulaşabilirsiniz: 

1) Çift taraflı montaj Amerikan Kapı Paneli

İçte ve dışta şıklık sağlar. Yüksek kaliteli dekoratif paneller, hem iç hem de dış kısımda tüm kanat çerçevesini gizler. Bu, her iki tarafta görsel kesintiler olmadan şık ve zarif, sakin yüzeyler oluşturur. Kapı çerçevesi görünürde kalan tek parçadır.

2) Tek taraflı bağlantılı Amerikan Kapı Paneli

Dışta zarafet, içte işlevsellik görevini üstlenmiştir. Tek taraflı bağlantı panellerinde, sadece dış kısım tamamen dekoratif bir panelle kaplıdır. İçeride bulunan kanat çerçevesi, kapı panelinin etrafını sarar. Böylelikle kanat çerçevesini ve kapı paneli dıştan görünebilir. Üstün kaliteli yüzeyler, kavşağı genel görünümle uyumlu bir şekilde birleştirir.

3) Doldurulmuş Amerikan Kapı Paneli

Kapı paneli kanat çerçevesine yerleştirilmiştir. Panel, her iki taraftaki kanat profili ile görünür bir şekilde kapatılmıştır. 

Amerikan Panel Kapı Avantajları Nelerdir?

Amerikan panel kapı modelleri piyasada en çok tercih edilen kapı çeşitlerinden olduğu su getirmez bir gerçek.  Bu tercihi sağlayan en önemli nedenlerden biri elbette Amerikan panel kapı fiyatları. Ancak avantajlarına daha ayrıntılı bakalım isterseniz:

• Amerikan panel kapı yapısı itibariyle sert ve güçlüdür. Bu sebeple genellikle dış kapı olarak kullanılırlar. 
• Bu kapı modelleri daha zarif ve doğal bir görünüşe sahiptir.
• Mimarın veya endüstriyel ürün tasarımcısının sınırsız bir tasarım seçeneğini barındırır. 
• İmalatı bir çok kapı çeşidine göre daha az zahmetlidir. Bu da işletmeler tarafından tercih edilebilirliğini yükseltir.
• Materyali dilediğiniz gibi seçebilirsiniz, ancak yapı itibariyle dayanıklı ve güvenliklidir.
• Daha az bakım gerektirir.
• Sert ve dayanıklı materyallerden yapılmış oldukları için delmek ve zarar vermek çok zordur.
• Cam panel kapılar, evinizdeki herhangi bir kapıya ışık, çekicilik ve güzellik katar.
• Diğer kapı tiplerine kıyasla hava şartlarına dayanıklıdır.
• Şartının olarak boya veya lehçe ile bitmiş olabilir.
• Yapay ahşaptan yapılmış gömme kapı olmadıkları için gaz salımı yapmazlar. Bu sebeple de çevre dostudur.
• Daha iyi ses geçirmez malzemeye sahip oldukları için evlerde gizlilik sağlar.
• Kurulum yapılması  ve sökülmesi kolaydır. 

• Amerikan panel kapı fiyatları piyasada fiyat-performans karşılığı en yüksek gelen kapı çeşitlerindendir.

Sitemizin Amerikan Panel Kapı İş İlanları Arayışındaki Avantajları Nelerdir?

  Amerikan panel kapı seçiminde, hayallerinize en hızlı irtibatı sağlayacak olan sitemiz kaliteli ürün yelpazesi ve alanında profesyonelleşmiş ekipleriyle piyasadaki en güvenilir firmaları bünyesinde bulunduruyor. Bu firmalardan alacağınız tekliflere ulaşmak için sizden beklediğimiz birkaç adım var:

“Hizmet alacağınız mekanın tanımı (ev, mağaza, ofis, cafe-restaurant vb.), tercih edeceğiniz kapı ebadı, malzeme kalitesi tercihi(ekonomik veya lüks olması tercihi size kalmış durumda), seçeceğiniz modelin tarzı/stili, camlı ya da camsız tercihi, ürüne ayırmış olduğunuz bütçeniz, teknik ekibin keşif yapması için uygun gördüğünüz zaman, belirteceğiniz özel bir model ya da istek, hizmetin yapılacağı yerin lokasyonu, irtibat bilgileriniz”  

 Cevaplandırmanızı istediğimiz bu küçük bilgilendirme formu sayesinde doğru kişiyle ve doğru ürünle sizi buluşturuyoruz. Amerikan panel kapı modelleri seçimi, Amerikan panel kapı fiyatları, desteği, kurulumu ve daha bir çok sorunuz hakkında hizmet sağlayıcımız sayesinde  firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay! Alanında uzmanlaşmış iç mimarlık şirketlerinin iş ilanları sitemizde sizi bekliyor. 

Amerikan Panel Kapı Hizmeti Ortalama Ücretler

75₺ - 2500₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

75₺ - 2500₺ Ortalama Ücret
75₺ - 2500₺ Ortalama Ücret
75₺ 2500₺

Amerikan Panel Kapı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;