Kedi Oteli

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL


Kedi Oteli Hizmeti

Kedilere konforlu konaklama ve özenli bakım imkanı sağlayan kedi otelleri, en yakın dostlarımız için en iyiyi yaratmayı hedefler. Veteriner hizmeti gibi kedilerin ihtiyaç duyduğu her şeyi otelde bulmak mümkündür. Kedi oteli, kedilerin misafirlikleri boyunca mutlu olmaları için tasarlanmıştır. Tatillerde, şehir dışına çıktığınızda ya da kedinize bakacak birine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kedi oteli hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Kedi Otel Odaları 

Kedi otel odalarının niteliği, kedinin cinsine ve yaşına bağlı olarak değişir. Otelde kediler, özel olarak tekli odalarda kalabileceği gibi aynı zamanda diğer kediler ile sosyalleşebilecekleri çoklu odalarda da konaklayabilirler. Kedinin durumuna ve sahibin isteğine göre oda seçimi yapılır. Eşleşme yapılırken kedilere dair pek çok unsur göz önünde bulundurulur. Bunlar aşağıda sıralandığı gibidir. 

Kedinin yaş aralığı

Yavru ve yetişkin kediler, güvenlik açısından aynı odalarda kalmazlar. Ancak anne – yavru ya da aynı evde kalan kediler için istisnalar mevcuttur.

Kedinin cinsi 

Bazı kedi cinsleri diğerlerine göre daha hırçın ve saldırgan durumlara sahiptir. Bu nedenle kedinin mensup olduğu ırka bağlı olarak eşleştirme sağlanır. 

Kedinin cinsiyeti & kısırlık durumu

Kısırlaştırılmayan kedilerde farklı cinsler aynı odada konaklamaz. Bu sayede istenmeyen yavrulamanın önüne geçilir. Kısırlaştırılan kediler için şartlar göz önüne alınarak eşleştirme yapılır. 

Kedinin hastalık durumu 

Herhangi bir hastalığı bulunan kediler, gerektiği takdirde tekli odalarda özel olarak kalırlar. Bilhassa yaşlı kediler için geçerli olan bu durum, hem hasta kedinin hem de diğer kedilerin sağlığı açısından önemlidir. 

Kedinin karakteri

İnsanlarda olduğu gibi kediler de cinsleri ne olursa olsun kendilerine özel bir karaktere sahiptir. Kimi kediler daha oyunbaz ve sosyalken, kimileri daha aksidir ve diğer kediler ile anlaşamaz. Kedilerin karakterleri göz önünde bulundurularak, kedi sahiplerinin de yönlendirmesi ile doğru odaların atanması sağlanır. 

Kedi Oteli Hizmet Detayları 

Kedi oteline her yaş grubundan ve her cinsten kedi kabul edilir. Otele kayıt aşamasında kediye dair verilen ve yukarıda açıklanan bilgilere göre oda seçimi gerçekleştirilir. Oda boyutları, tekli ya da çoklu olmak üzere yatak sayısına göre değişir. Birden fazla kediyi aynı anda otele bırakmak mümkündür. Kedilerin, aşılı olması önemlidir aksi halde otele kabul edilmezler. Konaklama esnasında kedilerin düzenli kontrolü ve bakımı sağlanarak yemeleri gereken öğünler kaçırılmaz. Öğün içerikleri kedinin yaşı, cinsi, sağlık durumu, tercihleri ve kedi sahibinin isteğine göre şekillenir. Maddi ihtiyaçları ile birlikte kediler sevilir ve ilgi gösterilerek mutsuz olmalarının önüne geçilir. 

Kedi Oteli Veteriner Hizmeti 

Kedi bakımı, son derece hassas olmak ile birlikte büyük mesuliyete sahiptir. Kedi sahipleri, kedilerinin her daim iyi ve güvende olduklarından emin olmayı isterler. Bu nedenle kedi otellerinde acil bir durum söz konusu olması halinde ya da rutin kontroller için veteriner hizmeti de bulunmaktadır. Yavru, yaşlı ya da hasta kediler için veterinerler, güvenli bir ortam yaratır. Kedinin hasta olması durumunda ilaçların takibi yapılarak veteriner eşliğinde doğru öğünlerde ve doğru şekilde ilaçları verilir. 

Kedi Oteli Ek Hizmetler 

Kedi otelinde kedilerin yalnızca konaklaması değil aynı zamanda isteğe göre bakımı da gerçekleştirilir ya da ulaşımı sağlanır. 

Pet Kuaför

Pet kuaförler, birçok kedi otelinin ayrılmaz parçalarındandır. Hayvanların bakımının yapıldığı pet kuaförlerde, alanlarında tecrübeli ve kedilere karşı yüksek hassasiyet gösteren personeller çalışır. Otelde konakladıkları esnada kedilerin tırnakları kesilir, tırnak bakımı yapılır, tüyleri kesilir ve kedi sahibinin tercihlerine bağlı olarak kuaför işlemleri gerçekleştirilir. 

Pet Taksi 

Pet taksi, sahipleri meşgul olduğu esnada kedilerin teslim alınmasını traş ve bakımının gerçekleştirilmesini ardından istenen yere teslim edilmesini sağlayan hizmettir. Bununla birlikte kedi sahibi arzu ederse kedi, belirlenen yerden alınarak otelde konaklaması sağlanır. Kedi sahibi, meşguliyeti sona erdiğinde kedisini otelden almaya gelebilir ya da pet taksi aracılığı ile kedisini teslim alabilir. 

Fotoğraf & Video


Kedi otelleri, kedi sahiplerinin gösterdiği hassasiyete binaen fotoğraf ve video hizmeti de sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile fotoğraf ve video gönderiminin kolaylaşması bu durumun ana sebeplerindendir. Bazı otellerde, kedi sahiplerinin kedinin iyi ve mutlu olduğunu görmeleri adına görüntülü konuşmalar gerçekleştirilir. Kedinizi teslim ettikten sonra iyi ve güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız hizmet öncesinde fotoğraf & video almayı istediğinizi açık bir şekilde belirtin. Kedi otel sahiplerinin büyük kısmı fotoğraf ve video hizmeti vermeyi kabul eder. 

Kedi Oteli Fiyatları

Kedi oteli fiyatları tercih edilen otelin özelliklerine, bulunduğu şehir ve bölgeye, konaklama süresine, oda tercihine, kedinizin cinsine ve benzeri birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Ayrıntılı bilgi için Kedi Oteli Hizmeti Ücret Rehberi yazımıza göz atın.

Kediler, ailemizin birer üyesi olarak sahipleri için büyük öneme sahiptirler. Kedi sahipleri işleri olduğunda, şehir dışına çıktıklarında ya da evlerinde tadilat benzeri durumlar olduğunda kedilerinin iyi ve güvenli bir şekilde, takibi yapılarak konaklaması adına kedi otellerini tercih ederler. Kedilerin rahatlıkla kalabileceği bu otelleri bulmak artık çok kolay. Siz otele değil bırakın otel size gelsin! Kedi oteli hizmetini dilediğiniz gibi özenli bakım ve profesyonellik ile almak için ara.com.tr üzerinden otel sahiplerinden teklif alabilir, kedinizin güvenle konaklamasını sağlayabilirsiniz. 

Kedi Oteli Hizmeti Ortalama Ücretler

90₺ - 300₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

90₺ - 300₺ Ortalama Ücret
90₺ - 300₺ Ortalama Ücret
90₺ 300₺

Kedi Oteli Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;