Kilit Değiştirme ve Montajı

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Çilingircilik mesleği yüzyıllardan beri dünyanın her bölgesinde yapılmaktadır. Önceki çağlarda daha basit mekanizmalarla hazırlanan kilit ve anahtar sistemlerinin yerini bugün daha girift ve şifreleme özelliklerine sahip mekanizmalar almış bulunuyor. Üstelik bu kilit sistemlerinin bazıları mekanik yöntemlerle açılabilirken bazıları da dijital yöntemlerle açılmaktadır. Ülkemizde çilingirlik mesleği edinebilmek için ilköğretim mezunlarının 2 sene, orta öğretim mezunlarının ise 1 sene çilingirlik dersleri alması gerekiyor. Bunun yanında çilingirlik yapan kişilerin sabıka kaydının temiz olması, fiziksel yeterlilikte olması ve 14 yaşını doldurmuş olması gerekmekte. Eğer sizin de kilit değiştirme ya da kapı kilidi yenileme ihtiyaçlarınız varsa hemen sitemizden yardım almaya başlayabilirsiniz.

Çilingirler Tarafından Verilen Hizmetler

Her türlü anahtar işlemlerimiz için aradığımızda hemen yardımımıza koşmalarını beklediğimiz çilingirler anahtar ve kilit sistemleriyle ilgili aklımıza gelebilecek tüm problemlere çözüm bulmaya çalışırlar. Standart bir çilingir genel olarak şu hususlarda yardımcı olur:

 • Bir anahtarın kopyalanarak çoğaltılması ve yeni anahtar oluşan çapakların giderilmesi suretiyle yeni anahtarın tam çalışır duruma getirilmesi,
 • Verilen anahtarın çip kontrolünün yapılması ve kodlamasının tamamlanması,
 • Anahtarı olmayan bir kilidin açılması ve değiştirilmesi

Kapı açma aparatı olan maymuncuk adlı aletin hazırlanması, açılan kapıyla ilgili tutanak hazırlayarak kapının açılması (Bir çilingire herhangi bir kapıyı açtırmak için o mülk veya eşyanın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekir çünkü çilingirin yasal sorumluluğu bulunmaktadır.)

 • Normal kapı kilit göbeği değiştirme,
 • Çelik kapı kilit göbeği yenileme,
 • Bir kilit için anahtar üretilmesi,
 • Kilit ve anahtarların bakımlarının yapılması,
 • Kilit şifrelerinin açılması, değiştirilmesi,
 • Kilitlere emniyet sistemlerinin takılması.

Yukarıda saydığımız işlemler ve diğer tüm anahtarcılık ihtiyaçlarınız için en iyi hizmeti veren firmayı sitemizden bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat esasıyla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan en kaliteli firmalara ulaşmak için derhal sitemize giriş yapmalısınız.

Kapı Kilit Göbeği Değiştirmenin Önemi

Son yıllarda artan hırsızlık olaylarına karşı insanlar sürekli yeni çözümler üretir hale gelmişlerdir. Günümüzde insanların evlerini ve evlerindeki eşyalarını garanti altına alıp korumak için yeni bir eve taşındıklarında ya da eski kiracı evden gittiğinde kilit göbeğini değiştirme yoluna gitmektedirler. Bunun amacı evinizin anahtarının başkalarında da olma ihtimalini sıfıra indirmektir. Bu yüzden biz de özellikle yeni bir eve taşındığınız zaman uzman bir çilingir yardımıyla eski kilit göbeğinin yerine yeni kapı kilit göbeği taktırmanızı öneriyoruz. Her marka ve modelin kilit göbeği farklı özellikler ve farklı montaj esasları taşıyabileceği için profesyonel yardım almanızda fayda olacağını değerlendiriyoruz. Hem sitemizde ihtiyacınız olan anahtarcılık hizmeti hakkında bir ilan paylaşarak sizin için en uygun olan çilingiri bulun.

Kilitleri ve Anahtarları İçin Hizmet Verilen Markalar

Sitemizle iş birliği yapmakta olan firmalar ülkemizde kullanılan tüm markalara ait kilit ve anahtar sistemlerine yönelik olarak hizmet vermektedirler. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan kilit ve anahtar markalarından bazıları şunlardır:

- Kale kilit,
- Mul-T-Lock Kilit,
- Daf kilit,
- Atra kilit,
- Lepa kilit,
- DKS Kilit,
- Keso kilit,
- Dierre kilit.

Gayrimenkullerin kapıları, kasa kapıları ya da asma kilitler için üretim yapan bu firmaların dışında ayrıca her marka otomobil için de anahtar ve immobilizer yardımını bir çilingirden alabilirsiniz. Kale kilit göbeği yenileme, Daf kilit açma, her türlü çelik kapı kilidinin açılması ve diğer tüm anahtar ve kilit işlemleriniz için sitemize göz atın.

Hızlı Çilingir Hizmetleri İçin Bizi Tercih Edin

İster anahtarınızı kaybetmiş olun, ister anahtarınız kilit içerisinde kırılmış olsun ya da kapı kilit göbeği yenileme ihtiyacını olsun hiç fark etmez. Tüm anahtarcılık ve çilingir hizmetleri en uygun kilit değiştirme fiyatları ve kilit açma fiyatları ile karşınızda. Profesyonel hizmeti cebinizi yakmayacak fiyatlarla almak istiyorsanız hemen sitemize giriş yaparak alacağınız anahtarcılık hizmetiyle ilgili kısa bir iş ilanı paylaşın. İlanınızı inceleyen firmalar talebinize yönelik etüt çalışması yaptıktan sonra en makul fiyat teklifleriyle size dönüş yapacaklardır. Siz de gelen bu teklifler içerisinden fiyat performans açısından size en çok fayda sağlayacağını düşündüğünüz firmayı seçerek hemen işlemleri başlatabilirsiniz. Ya da herhangi bir firmaya doğrudan ulaşarak da fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Amatör usullerle kilit değiştirme ya da kapı kilit göbeği yenileme işlemlerinin herhangi bir aksilik durumunda kapınıza daha fazla zarar verebileceğini unutmayın. 

 • Kaliteli hizmet,
 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve
 • Kesin çözüm

için 7 gün 24 saat esaslı çalışan binlerce firmadan dilediğinize sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 


Kilit Değiştirme ve Montajı Hizmeti Ortalama Ücretler

40₺ - 140₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

40₺ - 140₺ Ortalama Ücret
40₺ - 140₺ Ortalama Ücret
40₺ 140₺

Kilit Değiştirme ve Montajı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;