Dekoratif Ayna

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Evlerinizin daha modern ve şık bir görüntüye kavuşmasını sağlamak ve yeni dekorasyon ürünleriyle donatarak yaşadığınız yerin kalitesini arttırmak istiyorsanız belki de dekoratif duvar aynaları sizin için mükemmel bir tercih olabilir. Evinizin girişine, antreye, salona, oturma odasına ya da evinizin veya iş yerinizin herhangi bir yerin en güzel dekoratif ayna modellerinden en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey almak istediğiniz dekoratif ayna modelleri ya da modeli hakkında açıklayıcı bir metin içeren iş ilanını sitemizde paylaşmak olacaktır. Paylaştığınız ilanı inceleyen firmalar gerekli çalışmaları yaparak almak istediğiniz ürün ve hizmet için en cazip fiyat teklifleriyle size dönüş yaparlar. Siz de dekoratif ayna fiyatları hakkında gelen bu teklifleri değerlendirerek sizin için en uygun olanı belirleyebilirsiniz. 

Dekoratif Ayna Nedir?

Ayna binlerce yıldır insanoğlunun ilgisini çekmiş bir nesnedir. Araştırmalar, çok eski çağlarda bile insanların aynayı bir obje olarak kullandıklarını göstermektedir. Eski yüzyıllarda insanoğlunun kendisini görmek için icat etmiş olduğu ayna günümüzde asıl amacının yanında çok farklı amaçlarla da hizmet etmektedir. İşte dekoratif aynalar da bu farklı amaçlarla üretilmiş aynalardandır. Ayna teknolojinin yeteri kadar gelişmiş olmadığı dönemlerde metal yüzeylerin çok iyi seviyede parlatılmasıyla elde ediliyordu. Günümüzde ise aynalar, camın arkasına sırlı gümüş tabakanın yerleştirilmesi suretiyle elde edilmekte. Tabi gümüş sır yerine ayna yapımında;

- Altın, 
- Platin ve 
- Alüminyum 

gibi maddelerin kullanıldığı da bilinmektedir. Dekoratif ayna ürünlerinin yapıldığı madde ise pleksiglas olarak ifade edilir.

Neden Pleksiglas?

Dekoratif aynaların diğer aynalardan farklı olarak pleksiglas malzeme ile üretiliyor olmasının altında bazı nedenle yatmaktadır. Dekoratif duvar aynaları şu nedenlerden dolayı pleksiglastan yapılır:

- Pleksiglasa çok kolay bir şekilde lazerle şekil verilip evin herhangi bir bölümüne uygun dekora haline getirilebilir,
- Pleksiglas malzemeden yapılmış bir ayna kolay kolay kırılmaz,
- Pleksiglas malzemeden yapılan ayna normal camdan yapılan aynalar gibi keskin uçlara sahip değildir bu yüzden herhangi bir kaza durumunda kırılması normal camlar kadar kesici etki yaratmaz,
- Kolay kırılmaması ve keskin uçlarının olmaması pleksiglası daha güvenli bir malzeme haline getirir.

Yukarıdaki sebeplerden dolayı dekoratif ayna modelleri çokça tercih edilmektedir. Eğer siz de evinizin en güzel köşesinde en şık tasarıma sahip dekoratif aynaların olmasını istiyorsanız hemen sitemize başvurun, Türkiye’nin en iyi ayna firmalarıyla sizi buluşturalım.

Dekoratif Aynanın Faydaları

Evlerde, iş merkezlerinde, AVM’lerde ve diğer binalarda farklı amaçlarla kullanılan dekoratif ayna birçok faydasından dolayı yaygın olarak tercih edilmektedir. Dekoratif duvar aynaları size şu avantajları sağlar:

- Kendinize bakmak için çok uzak bir yere gitmenize gerek kalmaz, istediğiniz yere konumlandırabilirsiniz,
- Oturma odanızı, salonunuzu, antrenizi ya da yatak odanızı daha şık ve modern bir görünür kavuşturur,
- Yine kullandığınız odaların daha büyük görünmesini sağlar.

Binalarınızda ve odalarınızda siz de dekoratif ayna kullanımından faydalanmak istiyorsanız hemen sitemize giriş yaparak en güzel dekoratif ayna modelleri içinden dilediğinizi seçin, en uygun fiyatlarla alın.

Dekoratif Ayna ile Misafirlerinizi Büyüleyin

İşten geldiğinizde huzur verici bir ortama arıyorsanız ya da evinize gelen misafirlerinizi etkileyerek bambaşka bir dünyada yaşıyormuş hissi vermek istiyorsanız mutlaka birbirinden güzel dekoratif ayna modellerini incelemelisiniz. 

- En özgün tasarımlar,
- Size özel çözümleri
- Cebinizi yakmayan dekoratif ayna fiyatları

sitemizde siz değerli kullanıcılarımızla buluşuyor. Türkiye’nin hangi şehrinde yaşıyor olursanız olun eviniz, iş yeriniz, villanız ve tüm odalarınız için istediğiniz ölçü ve desenlerde şahane dekoratif duvar aynaları ayağınıza geliyor. Odalarınıza hak ettiği değeri verin. İlk izlenimin son izlenim olduğu olgusu da göz önünde bulundurulduğunda çevrenizdeki herkesi büyülemek ve olumlu bir hava yaratmak için odanızda kullanabileceğiniz en makul dekor ürünlerinden birisi de dekoratif duvar aynalarıdır. Etkileyici ve kullanışlı bir dekoratif ayna ürününe sahip olmak için bütün yapacağınız şey hayal etmek. Sitemiz aracılığıyla çalışmaya başlayacağınız firmaya hayalinizdeki evi dekore eden ayna modelini açıklamanız yeterli olacaktır. Yılların deneyimine sahip uzman personel modern ve zarif dekoratif ayna modelleri ile sizi şaşırtacaktır. Mutlaka deneyin.

En Şık Modeller Uygun Fiyatlarla

Aslan yattığı yerden belli olur diyen atalarımız çok haklı. Eğer siz de iş yerinizde herhangi bir bölümün ya da sevdiklerinizle zamanınızı geçirdiğiniz evinizde herhangi bir odanın dekoratif ayna modelleri ile donatılarak bambaşka bir havaya bürünmesini istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sitemize girin ve evinizde ya da iş yerinizde yaptırmak istediğiniz dekoratif ayna ürünü hakkında açıklayıcı bilgiler veren bir iş ilanını sitemizde paylaşın. Bizimle iş birliği yapmakta olan firmalar paylaşmış olduğunuz ilanı inceleyerek sizin için en uygun fiyat tekliflerini size iletecektir. Gelen teklifleri değerlendirdikten sonra dilediğiniz firmayla çalışmaya başlayarak düşlerinizde ki dekoratif duvar aynaları ile buluşabilirsiniz. Ayrıca sitemizle iş birliği yapmakta olan firmalardan herhangi birisine ulaşarak yaptırmak istediğiniz dekoratif ayna ile ilgili doğrudan bir fiyat teklifi alma olanağınız da bulunuyor.

- Profesyonel hizmet anlayışı,
- Müşteri memnuniyeti esasına göre çalışma,
- Kaliteli malzeme ve
- Özgün tasarımlar

için Türkiye’nin her yerinde görev alan firmalara sitemizi kullanarak ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi amatörlere teslim etmeyin. Sitemizi inceleyin, düşlerinizi gerçekleştirin.

Dekoratif Ayna Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 1600₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

100₺ - 1600₺ Ortalama Ücret
100₺ - 1600₺ Ortalama Ücret
100₺ 1600₺

Dekoratif Ayna Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;