Banyo Dekorasyon Hizmeti Ortalama Ücretler

400₺ - 3600₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

400₺ - 3600₺ Ortalama Ücret
400₺ - 3600₺ Ortalama Ücret
400₺ 3600₺

Banyo Dekorasyon Ücret Rehberi


Banyo Dekorasyon Hizmeti Türleri


Banyo Seramikleri

İstenilen şekil, renk, desen ve özellikteki banyo seramiklerinin yapılması hizmetidir. Farklı tercih ve zevk ihtiyaçlarına cevap veren banyo seramiklerinden, seçilen bir seramik sonucunda, banyonun seramikleri döşenir. Bu hizmet, banyo seramiklerinin yenilemesi ya da yeni inşa edilen evler için alınmaktadır.
  • 33x33 cm: 20 TL – 50 TL
  • 45x45 cm: 25 TL – 70 TL 
  • 30x60 cm: 30 TL – 100 TL
  • 15x60 cm: 15 TL – 50 TL
  • 20x120 cm: 50 TL – 70 TL

Küvet & Duşakabin

Banyo küvetleri ve küvet üstü duşakabinlerinin yaptırılması hizmetidir. Duşakabin, küvetten farklı da monte edilebilir. Tavanlı, menteşeli, sabit ya da başka seçeneklerdeki duşakabinler ve farklı şekilde olan küvetlerin banyoya döşenmesi mümkündür. Küvet ya da duşakabin hizmeti, kullanıcılar banyolarına duşakabin veya küvet yerleştirmek istediklerinde ya da mevcut eski küvet ve duşakabinlerini yenilemek istediklerinde yaptırılmaktadır. Küvet için fiyatlar, 100 TL ila 1000 TL arasında ve duşakabin için 100 TL ila 500 TL arasında değişmektedir.

Klozet & Lavabo 

Sade, şık, birbirinden farklı birçok klozet modellerinin uygulanmasını kapsar. Lavabo modelleri de günümüzde oldukça çeşitlenmiştir. Farklı şekil ve boyutlarda lavabolar bulunmaktadır. Ayaklı ya da duvara monte edilen lavabo modellerinden, farklı şekillerde ve renklerdeki klozet modellerine kadar birçok banyo dekorasyon klozet ve lavabo hizmetini almak mümkündür. Klozet fiyatları 100 TL ila 500 TL arasında farklılık gösterir. Lavabo fiyatları ise 50 TL ila 400 TL arasındadır.

Banyo Dolapları

Farklı renk, şekil, desen ve tarzdaki banyo dolaplarının banyoya monte edilmesini içerir. Banyo dolapları, banyosuna dolap eklemeyi ya da eski banyo dolabını değiştirmeyi düşünen kullanıcıların almayı düşündüğü bir hizmettir. Küçük ya da büyük boyutlardaki her banyoya uygun farklı boyutta ve şekilde banyo dolapları mevcuttur. Seçeceğiniz dolaplara göre ortalama fiyatlar 100 TL ila 500 TL arasındadır.

Banyo Dekorasyon Genel İşlemleri

- Banyoda mevcutsa eski seramikler sökülür yoksa direkt olarak sizin tarafınızdan seçilen seramikler monte edilir.
- Seramikler iyice yerleştirildikten ve kuruduktan sonra isteğe göre küvet ya da duşakabin yerleştirilir.
- Banyo dolapları, isteğe göre ve dilenen yere monte edilir.
- Banyo klozet ve lavabo, belirlenen yere monte edilir. Eğer varsa eski klozet ve lavabo, işlem öncesi sökülerek çıkartılır. 
- Dilediğiniz takdirde dolap ve askılıklar yerleştirilir.

Banyo Dekorasyon Maliyetini Belirleyen Genel Unsurlar


Banyo büyüklüğü

Banyonun büyüklüğü, banyo dekorasyon hizmeti maliyeti konusundaki en büyük belirleyicidir. Daha büyük banyolar harcanması gereken daha çok zaman, emek ve malzeme anlamına gelir.

Sökülme işlemleri

Eski banyo dolabı, lavabo, klozet, duşakabin ya da küvet sökülme işleminin yapılması, toplam tutarı değiştirebilir.

Malzemelerin kalitesi

Banyo dekorasyon hizmeti ücreti konusunda belirleyici diğer unsur yerleştirilen dekor ürünlerinin kalitesidir. Yüksek kalitedeki malzemeler, toplam tutar üzerinde ciddi farklılıklar yaratabilir. 

Banyo Dekorasyon Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler 


- Banyo dekorasyon konusunda uzman kişilerden hizmet almak daha uzun süreli ve verimli kullanım konusunda fayda sağlar. Bu sayede banyo tesisatının zarar görmeden tamamlanması, eşyaların monte edilmesi büyük önem taşır.
- Kullanıcı yorumları dikkate alınarak usta seçimi yapmak, hedeflediğiniz hizmeti en iyi şekilde almanızı sağlar. Çevrimiçi yorumları kriterlerinize göre değerlendirmek önemlidir.
- Usta ve çalışanlar gelmeden önce özel ve değerli eşyaların ortadan kaldırılması yararlıdır. 
- Hizmet alındıktan sonra çalışanların hizmet süresi, kalitesi, yetkinliği ve iletişim şeklini olumlu ya da olumsuz şekilde objektif olarak değerlendirmek sizden sonra hizmeti alacak kullanıcılara fayda sağlar. 

Ara.com.tr Avantajları

  • En iyi ustayı bulma imkanı: Aklınızdaki banyo dekorasyonu hizmetini verecek ustayı bulmanın sandığınızdan daha kolay olduğunu Ara.com.tr ile keşfedin. Ara.com.tr, binlerce banyo dekorasyonu uzmanını bir araya getirerek işinizi kolaylaştırır.
  • Uygun fiyatlar: Geniş çalışan portföyü ile farklı bütçelere yönelik banyo dekorasyon hizmeti almak mümkündür. 
  • Güvenilir referanslar: Farklı zamanlarda aynı hizmeti alan kullanıcıların yorumlarının göz önünde bulundurulması dilediğiniz banyo dekorasyon hizmetine sahip olmanızı sağlar.
  • İş planınıza göre randevu: Seçeneklerin fazla olması yılın her döneminde dilediğiniz zamanda banyo dekorasyon hizmeti almanızı sağlar. 
İhtiyacınız olan nitelikli banyo dekorasyon hizmetini uygun fiyatlara almak için kolaylıkla Ara.com.tr’de ilan açabilir ve uzman kişilerden gelen binlerce teklifi değerlendirebilirsiniz.

Banyo Dekorasyon Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;