E-mail Pazarlama

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Ürününüzü tanıtımını doğru hedef kitleye yapmak mı istiyorsunuz? Daha az maliyetle daha geniş bir kesime ulaşarak bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz? Öyleyse size mükemmel bir teklifimiz var: Email pazarlama alternatifini deneyebilirsiniz. Sizi bu konuda Türkiye’nin en profesyonel ve alanında tecrübeli firmalarıyla buluşturuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken şey hemen sitemize giriş yaparak almak istediğiniz email pazarlama ya da diğer adıyla email marketing hakkında bilgi veren bir ilanı sitemizde yayınlamaktır. Yayınladığınız ilanı inceleyen ilgili firmalar gerekli çalışmaları yaptıktan sonra bütçeniz için en uygun fiyat teklifleriyle size dönüş yapacaklardır. Kitlenizi büyütmek ve daha karlı satışlar için mutlaka sitemize göz atın.

E-mail Pazarlama Nedir?

Belirli bir hedef kitleye yönelik olarak marka ve işletmeler tarafından belli günlerde reklam ve ticari amaçlı olarak toplu biçimde elektronik posta gönderme tekniğine email marketing yani email pazarlama adı verilir. Bu yöntem işletmeler ve markalar tarafından ticari amaçla kullanılan en başarılı yöntemlerden birisidir. 

 • Hedef kitleye doğrudan ulaşım imkanı,
 • Pratik ve zamandan tasarruf ettiren bir yöntem 

olması email pazarlama yönteminin başarılı pazarlama yöntemlerinden birisini teşkil etmesinin sebeplerindendir. Eğer siz de marka ve işletmenizin daha büyük topluluklar tarafından bilinmesini sağlamak ya da satış oranlarınızı arttırmak istiyorsanız hemen sitemize giriş yaparak bir ilan bırakabilirsiniz. Aradığınız güvenli ve başarılı teknoloji firmaları burada.

E-mail Pazarlamanın Faydaları Nelerdir?

Gelişen teknolojiyi takip ederek yeni fikir ve düşünceleri uygulamaya geçirmek her zaman için işletmeleri bir adım daha ileriye taşımıştır. Gelişen internet teknolojisinin popüler trendlerinden biri olan email pazarlama tekniğini kullanan marka ve işletmeler bunu uygulamayan rakiplerine göre her bir adım ileri geçmiş olurlar. Doğru şekilde planlanan ve uygulanan bir email pazarlama sürecinin faydalarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Email pazarlama yöntemiyle marka veya işletmeniz kısa sürede geniş bir kitleye ulaşarak karlılığını büyük oranlarda arttırabilir,
 • Email pazarlama yöntemi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilen bir yöntemdir. Dolayısıyla eğer hedef kitlenizden belli bir kesimin email adreslerine sahipseniz bunları sınıflara ayırarak doğru zamanda, doğru kişilere çok düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz,
 • Email pazarlamada kampanyanın içeriği göz önünde bulundurularak ulaşılan kullanıcı sayısı daraltılıp genişletilebilir,
 • Gerekli bir email uygulamasını kullanarak email pazarlama tekniği ile alakalı verileri rahatça ve kolayca analiz edebilirsiniz.

Eğer siz de email pazarlama ya da diğer adı ile email marketing tekniğinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız hemen sitemize giriş yaparak uzman kadrolara sahip deneyimli firmalarla irtibata geçme şansı yakalayabilirsiniz. Sakın geç kalmayın.

Emal Pazarlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ticari işletmelerin kuruluş amacı kar yapmak ve bu karı sürekli yukarılara taşımaktır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte işletmelerin bu kar amacını gerçekleştirmek amacıyla kullandıkları yöntemler de değişmektedir. Günümüz itibariyle işletmeler ve markalar tarafından en çok kullanılan reklam ve tanıtım yöntemlerinden birisi de email pazarlama yöntemidir. Başarılı bir email pazarlama süreci için şu konulara dikkat edilmesi gerekmektedir: 

 • Reklam ve tanıtımı yapılacak bilginin doğru kişilere ulaşmasını sağlamak yani hedefleme,
 • Doğru zamanda doğru hareket türünü ortaya koymak yani zamanlama,
 • Kullanıcıya ya da müşteriye kendi adıyla hitap etmek suretiyle özel hissetmesini sağlamak yani kişiselleştirme,
 • Reklam ve tanıtım içeriklerinde kuvvetli yazılı ve görsel öğeler kullanarak hedeflenen topluluğun ilgisini çekebilmek yani dikkat çeken içerik,
 • Ger dönüşleri inceleyerek bir sonraki kampanya dönemi için uygun içerikler hazırlamak yani raporlama.

Tüm bu süreçlerin optimum seviyede yönetilerek siz ve işletmenize maksimum kar sağlayacak email marketing hizmetleri ile buluşmak için hiç vakit kaybetmeden sitemizde ihtiyacınıza yönelik bir ilan oluşturabilirsiniz.

Başarılı Bir Email Pazarlama İçin Takip Edilecek Aşamalar

Her işte olduğu gibi email pazarlama tekniğinde de iyi bir planlama yapmanız gerekecektir. Bu planlamanın bir kısmını kendiniz yaparken kalan kısımlarını ise profesyonel firmalardan yardım almak suretiyle tamamlayabilirsiniz. Planlamanın aşamaları özetle şu şekilde olmalıdır:

 • İşletmenizin veya markanızın kullanacağı email pazarlama yönetimiyle ilgili araştırma yaparak bilgi sahibi olun,
 • Bir email pazarlama stratejisi oluşturun,
 • Çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşteri veritabanınızı oluşturun ve bunu kategorilere ayırın,
 • Göndereceğiniz email içeriklerini dizayn edin,
 • Email pazarlama işlemlerini doğru zaman geldiğinde başlatın,
 • Gönderdiğiniz emaillere geri dönüşleri iyi analiz edin,
 • Email pazarlama faaliyetlerinize periyodik olarak devam edin.

En başarılı ve profesyonel firmalardan email pazarlama konusunda destek almak istiyorsanız hemen sitemize göz atabilirsiniz.

Bilinirliğinizi En Hesaplı Yollardan Arttırın

Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun email marketing yani email pazarlama yöntemiyle bilinirliğinizi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Bunun için hemen sitemize giriş yaparak almak istediğiniz email marketing hizmeti hakkında kısa bir bilgi veren iş ilanını sitemizde yayınlamanız yeterli. Yayınladığınız ilanı inceleyen firmalar en makul fiyat teklifleriyle ilanınıza cevap vereceklerdir. Size kalan da gelen bu teklifler arasından fiyat performans oranının en iyi olacağını düşündüğünüz firmayı seçerek hizmet alım sürecini başlatmak olacaktır. Ayrıca sitemiz üzerinden iş birliği yapmakta olduğumuz herhangi bir firmaya ulaşarak doğrudan bir fiyat teklifi almanız da mümkün.

 • Başarılı bir strateji,
 • Alanında uzman kadro,
 • Hesaplı fiyatlandırma

için hemen talep ettiğiniz email pazarlama içeriği hakkında bir ilanı sitemizde paylaşın. Başarıyı daha fazla ertelemeyin.

E-mail Pazarlama Hizmeti Ortalama Ücretler

400₺ - 3500₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

400₺ - 3500₺ Ortalama Ücret
400₺ - 3500₺ Ortalama Ücret
400₺ 3500₺

E-mail Pazarlama Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;