Ara.com.tr Nedir?

“Hizmet için Ara” sloganıyla yayına girmiş olan ara.com.tr, müşteri ile hizmet veren arasında iletişimi sağlayan web sitesidir. Ara Teknoloji Limited Şirketi bünyesinde projelendirilen Ara.com.tr; yaşamımızda ihtiyaç duyabileceğimiz bütün hizmetleri kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.

En büyük hedefi toplumsal fayda sağlamak olan Ara Teknoloji ekibi, bu hedef doğrultusunda azimle çalışmaktadır. Hizmet veren ile müşteri arasında sağlıklı iletişimin kurulması ve her şartta müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çabalayan ekibimiz, günün değişen şart ve koşullarına göre daha iyi hizmet amacıyla kendini geliştirmektedir. İstanbul merkezli olan şirketimiz, ülkenin her noktasında hizmet bekleyen müşteriler ile hizmet verenleri buluşturmaktadır.

Hizmet Almanın Kolay Yolu

Hayatınızı sürdürebilmeniz için her gün birçok farklı alanda uzman desteğine ihtiyaç duymaktasınız. Musluk bozulduğunda su tesisatçısı, televizyon bozulduğunda tamirci veya kirlenen eviniz için temizlik görevlisi. İhtiyacımız olan profesyonel desteği bulmak zor olduğu gibi büyük vakit kaybına sebep olur.

Ara.com.tr, 350 farklı kategoride binlerce hizmet veren ile aradığınız hizmeti kolayca sağlıyor. Hizmet almak için hayatınızdan ayırmanız gereken vakit birkaç dakikadan fazla olmuyor. Hizmet arama motoruna, almak istediğiniz hizmeti birkaç kelime ile yazarak; hizmet talep formuna kolayca ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız hizmet talep formu, sadece birkaç adımdan oluşmaktadır. Formu doldurmanızdan sonra, Ara.com.tr ekibi size en uygun ustaları bularak; talebinizi iletiyor. Hizmet talebinizi ilettiğimiz uzmanlar, iş detaylarını inceleyerek size özel teklif veriyorlar.

Kolayca İstediğin Teklifi Seçebilirsin

Ara.com.tr’ye girerek hizmet talep formunu doldurdunuz ve size özel teklifler geldi. İşinizin hallolması için yapmanız gereken tek şey teklifleri değerlendirmek olacak. Hizmet verenlerimizden gelen teklifleri inceleyebilir ve hizmet veren profillerinde bulunan müşteri yorumlarını okuyarak nihai kararınızı verebilirsiniz. Fiyat tekliflerini ve müşteri yorumlarını incelediniz ve hizmet almak istediğiniz ustayı seçtiyseniz, “Teklifi Kabul Et” butona tıklayarak hemen rezervasyon oluşturabilirsiniz. Kararsız kaldıysanız, aklınıza takılan soruları mesaj yoluyla hizmet verenlere iletebilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir ve almak istediğiniz hizmetin detaylarını güvenilir bir şekilde hizmet verenle görüşebilirsiniz.

Teklif Seçmek Zorunda Değilsin!

Oluşturduğunuz ilanların herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. İlan oluşturdunuz ve hizmet verenlerden fiyat teklifleri geldi ancak hizmet almaktan vazgeçtiyseniz, tek tuşla ilanı iptal edebilirsiniz. Aldığınız teklifler cazip gelmemiş olabilir, teklif veren ustaların profilleri güven vermemiş olabilir ya da hizmet almaktan vazgeçmiş olabilirsiniz; bunların hiçbir önemi yok. Hizmet almak istemiyorsanız ilanı iptal edebilir ve teklif alımını durdurabilirsiniz.

Müşterilerin Seni Bekliyor!

İşinizi çok iyi yapıyorsunuz ve yüksek mesleki deneyime sahipsiniz ancak bundan müşterilerinizin haberi yok mu? Sizin güçlü özgeçmişinizi, potansiyel müşterilerinize ulaştırmak için buradayız! Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılın, büyük pazarlama maliyetlerine katlanmadan müşterilerinize ulaşmaya başlayın.

Hizmet Veren Ol, Kazancını Katla

Ara.com.tr hizmet veren üyeliği oluşturduktan sonra hemen bir hizmet profili açın ve mesleki deneyimlerinizi detaylıca belirtin. Unutmayın; güçlü bir özgeçmiş, yüksek kazanç anlamına gelir.

Profil oluşturduktan sonra size ulaştıracağımız ilanları inceleyerek teklif vermeye başlayabilirsiniz. Teklif verdiğiniz müşteriler ile mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz telefon üzerinden görüşebilir ve yaptığınız işler hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Müşterilerinize karşı ilgili olursanız, işi alma ihtimaliniz yükselecektir.

İşini İyi Yap, Yıldız Gibi Parla

Kazandığınız işleri hızlı ve müşterinin istediği şekilde tamamlarsanız, yüksek değerlendirme puanı ve güzel yorum alabilirsiniz. Müşteriler, hizmet veren profillerinde en çok müşteri yorumlarına dikkat ederler. Bu nedenle, hizmet sağladığınız müşterilerinizin memnuniyetine önem vermelisiniz.

Ne kadar çok iş tamamlarsanız ve olumlu değerlendirme alırsanız, o kadar çok iş fırsatı bulabilirsiniz. Aldığınız olumlu değerlendirme sayısı arttıkça, teklif maliyetleriniz azalacaktır. Bu şekilde kazancınızı katlayacak ve maliyetlerinizi azaltabileceksiniz.