Aradığın Hizmet Burada!

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

İhtiyacını Belirt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Birçok Teklif Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

Karşılaştor ve Seç

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ev Temizliği Hizmet Verenler

Akkaya LTD.

Akkaya LTD.

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti ADANA / TUFANBEYLİ

edsfadsfasfasdfas

Teklif İste Profil Görüntüle

Yüksek tempoda seyreden iş hayatları, çocuklarınıza ayırdığınız vakit, gündelik telaşlar içerisinde bir de ev temizliği yapmak oldukça zor. Ev temizliği hizmetleri, bu yoğun dönemlerde size yardım eli uzatan, evinizi temiz tutmanıza sağlayan bir hizmettir. 

Ev Temizlik Hizmeti Kapsamı 

Ev temizliği hizmetlerinde esnek çalışma vakitleri olduğu gibi, esnek çalışma kapsamları da mevcuttur. Yapılacak temizliğin kapsamını verdiğiniz ev temizliği ilanları ile açıkça belirtebilir veya anlaştığınız kişiyle iletişime geçerek dikkat edilmesini istediğiniz detayları iletebilirsiniz. Hizmet kapsamınızda sadece genel ev temizliği olabileceği gibi; ütülerin yapılması, buzdolabı gibi beyaz eşyaların detaylı temizliği, camlarınızın özenle temizlenmesi gibi ekstra istekler de dahil olabilir. 

Temizlik Vakitleri

Temizlik hizmetleri alırken, bu hizmet vakitlerini kendinize en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Düzenli olarak haftalık hizmetler alabileceğiniz gibi, hizmetlere yalnızca ihtiyaç duyduğunuz bazı özel zamanlarda da ulaşabilirsiniz. Sitemizde bu esnek temizlik hizmeti vakitlerini belirlemek oldukça rahat ve kolay olacaktır. 

Ev temizliği Çeşitleri

Ev temizliği hizmeti,  yaşadığınız alanların büyüklüğüne ve almak istediğiniz hizmetin kapsamına göre çeşitlenir. Ayrıca ev temizliği fiyatları da niteliklere göre belirlenmektedir. Bunlardan bazıları; 

 • Genel Daire Temizliği
 • Villa ve Yazlık Temizliği
 • İnşaat Sonrası Yapılan İnce Temizlik  gibi çeşitli ev temizliği hizmetleridir. 

Genel Daire Temizliği

En çok hizmet alınan ev temizliklerinden olan daire temizlikleri, malzemesi dahil veya malzemesi sizden olacak şekilde yapılabilir. Bu iki seçenek farklı iki ev temizliği fiyatı doğurur. Ayrıca bu hizmeti alacağınız ev temizlik şirketleri ile aylık, haftalık ve günlük olarak veya sizin belirlediğiniz aralıklarla anlaşabilirsiniz. Daireniz temizlenirken, isteklerinize göre tecrübeli ekipler tarafından detaylı olarak dolap temizliği, cam detayları, kapı detayları  gibi çeşitli detaylara da el atılabilir. 

Villa ve Yazlık Temizliği 

Villalarınızın veya yazlıklarınızın temizliğinde en önemli şey hizmet verilecek alanın analizidir. Bu temizlik tipini daire temizliğinden ayıran şey, alan büyüklüğünün yanı sıra mevcut alana dahil olabilecek detaylardır. Örnek verecek olursak; bahçe temizliği, havuz temizliği gibi. Sitemizde anlaştığınız profesyonel ekiplerle, özenle ve planlı bir şekilde temizliğiniz en uygun fiyatlarla tamamlanır. 

İnşaat Sonrası Yapılan İnce Temizlik

Yerleşeceğiniz yeni evlerinizde inşaat sonrasında yapılmasını istediğiniz ince temizlik, en zor ve en detaylı temizlik hizmetidir. Bu ev temizliğinin,  konusunda tecrübeli, profesyonel çalışanlarla yapılması daha sonrasında sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Diğer ev temizleme çeşitlerinden farklı olarak özen gösterilmesi gereken detaylar mevcuttur. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Cam temizliği yapılırken;  inşaat sürecinden kalan boyaların, harç ve yapışkan etiketlerin çıkartılma işlemi sırasında  cam çerçevesini ve camı çizmeyecek aletlerle çalışılmalıdır. 
 • Pencere önlerindeki denizlik mermerlerinde dış cephe imalatından ötürü oluşan boyalar ve lekeler kazınıp, silinmelidir. 
 • Kalorifer peteklerinin içleri gerekirse buhar makinesi kullanarak temizlenmelidir.
 • Banyo ve mutfak dolapları detaylı temizlenerek, mobilya tozları kalmamalıdır. 
 • Pencerelerin yanı sıra kapı, ayna, mobilya gibi yapışkan korumalar bulunan detaylarda malzemeye zarar vermeden temizlenmelidir. 
 • İlk defa temizlenecek olan parke veya mermer yer döşemesine kullanılacak malzemeye dikkat edilmelidir. 

İnşaat sonrası yapılan ince temizlik çok detaylı olduğu için uzun sürmekte olup, çalışacağınız ekip ile çalışma sürenizi uzatabilir veya çalışacak personel sayısını artırmasını talep edebilirsiniz. İnşaat sonrası yapılan bu ilk detaylı temizlik, yaşayacağınız alanın konforunun sağlanmasındaki en önemli ve ilk adımdır. 

Ev Temizliğinde Aşamalar

Sizin de bildiğiniz gibi ev temizleme işi, kolay görülen fakat çok zaman alan bir iştir. Ev temizliği yapılırken bazen saatler harcanır. Bu konuda genel bir yardım aldığınızda temizlik aşama aşama, özenli bir şekilde tamamlanır.

 • Temizliğe genellikle ortak alan olan salondan başlanır. Burada yerler yüzey tipine göre temizlenir, camlar silinir,  eşyaların tozları alınır ve dağınıklık toparlanır. 
 • Mutfağa geçildiğinde; tezgah, ocak, bulaşıklar temizlenir. Yer temizliği burada da yapılır. Çöpler toparlanır. 
 • Eğer varsa, balkon temizliği de genel temizliğe dahildir. 
 • Yatak odalarına geçildiğinde; özel eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden, silinip süpürülerek oda toparlanır.
 • Banyo ve tuvalet temizliği de hijyen kurallarına uygun yapılarak, ev temizliği tamamlanır. 

Ev Temizliği Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir? 

 • Ev temizliğiniz yapılırken, sizlerin kişisel tercihleri ve genel düzeniniz dikkate alınmalıdır. 
 • Ev eşyalarınızın özellikleri de kullanılacak malzeme açısından önemli bir detaydır. 
 • Daire temizliğinde en önemli detaylardan bir diğeri ise camlardır. Temizlik şirketi, cam  temizliğini yaparken iş sağlığı ve güvenliğine de uygun bir şekilde davranmalıdır.
 • Antibakteriyel temizlik ürünlerinin kullanılmasına dikkat edilmelidir.

Temizlik Malzemeleri

Temizlikte kullanılan malzemelerin çoğunda kimyasal maddeler en çok mutfak, banyo ve tuvaletleri temizlerken kullandığımız malzemelerin içinde bulunur. Bu malzemeler çok tercih edilse de, dikkatli ve özenle kullanılmazsa zarar verebilir. Bu malzemeler kullanıldıktan sonra iyice temizliği yapılmalı ve temizlenen oda havalandırılmalıdır. Bu kimyasalların yanı sıra, doğal ürün karışımları ve antibakteriyel ürünlerle de istenilen temizliği sağlamak mümkündür. 

Temizlik Hizmeti Süresince Evde Olmak Zorunda Mıyız?

Hizmet süresince evde olmak gibi bir zorunluluğunuz mevcut değil. Hizmeti alacağınız ekiplerle daha önce planladığınız bölgeye (site güvenliği, yan komşu gibi) anahtarınızı teslim edebilirsiniz. Hizmeti alacağınız kişi veya ekibi karşılayabilir, işinize veya özel planlarınıza geri dönebilirsiniz. Tüm bunlar için, hizmet kalitesi yüksek olan güvenilir ekiplerle anlaşmanız çok önemlidir. 

Evlerinizi güvenebileceğiniz, işinde tecrübeli temizlikçilere bırakmanız yalnızca evinizi pırıl pırıl yapmakla kalmaz, cebiniz ve içiniz de rahatlar. Siz de ev temizliği hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sitemizde istediğiniz detaylara göre ilan verip, size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun gelen teklifi değerlendirerek,  daire temizliği, villa temizliği, yazlık temizliği gibi ev temizliği ilanları üzerinden hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Ev Temizliği Hizmeti Ortalama Ücretler

69₺ - 250₺

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Ücret Rehberini Gör
69₺ - 250₺ Ortalama Ücret
69₺ - 250₺ Ortalama Ücret
69₺ 250₺

Ev Temizliği Hizmeti Mi Veriyorsunuz?

Siz de Ara'da hizmet veren binlerce profesyonel arasına katılın ve iş imkanlarınızı genişletin.

HİZMET VER
;