Aradığın Hizmet Burada!

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

İhtiyacını Belirt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Birçok Teklif Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

Karşılaştor ve Seç

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Apartman temizliği, yaşam alanınızı hijyenik ve temiz hale getiren bir hizmettir. İçeriye adımınızı attığınızda tertemiz gözüken ve güzel kokan bir apartman, sizlerin de içini ferahlatır.  Sitemizde bu temizlik hizmetini sistemli bir şekilde veren, memnun kalacağınıza inandığımız birçok uzman ekip mevcuttur.

Apartman - Bina temizliği Nasıl Yapılır?

Bina temizliği düşünülenin aksine profesyonellik isteyen bir iştir. Her şeyin geliştiği bu dönemde, bina temizliği için de gelişmiş özel ekipmanlar ve makineler mevcuttur. Kullanılacak kimyasalların bina içindeki kullanılan yer döşemesi, merdiven demiri, asansör kaplamaları gibi malzemelere zarar vermemesi gerekir. Tüm bu donanımlara sahip uzman ekiplerden hizmet almak sizlere avantaj sağlayacaktır. Anlaştığınız ekip, belirli düzende apartmanınıza gelir ve apartmanın ortak kullanım alanlarına giren merdiven, asansör, otoparklar ve bahçeyi temizler.  Sistematik bir şekilde yapılan bu temizlik önce bina içinin yukarıdan aşağı süpürülmesi, çöplerin temizlenmesi, ardından da binaya uygun temizlik malzemeleriyle silinmesiyle devam eder. Bina temizliği detaylı yapılmakta olup, merdiven korkulukları, asansör içi detaylar da bu temizliğe dahildir.

Apartman Temizliğinde Detay Temizlikler

Apartman temizliğinin son derece titiz ve düzenli yapılması gerekmektedir. Böylelikle apartman içerisindeki toz, kir ve oluşan pislikleri tamamen temizlemek mümkündür. Tabii ki detay temizlik hizmetinden faydalanmak, apartmanın hem hijyenik olmasına hem de güzel kokmasına sebebiyet verecektir. Bu nedenle Apartman temizliğinde detay temizliğe yönelmek ve bu kapsamda hizmet veren ekiplerle görüşmek en sağlıklısı olacaktır.

İstediğiniz hizmete ve seçeceğiniz uzman ekibin çalışma prensibine bağlı olarak yapılan detaylı temizlikler aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Daire kapılarının dış taraftan temizlenmesi,

Posta kutularının silinmesi,

Merdiven korkuluğunun detaylı temizliği,

Apartman camlarının temizliği,

Apartman giriş paspaslarının temizliği,

Apartman duvar köşelerinde oluşan örümcek ağlarının temizlenmesi,

Yapıştırılmış reklam etiketlerinin temizlenmesi,

Sayaçların ve dolapların temizlenmesi,

Yangın dolaplarının silinmesi,

Çimlerin kesilip, bahçe işlerinin yapılması,

Ortak kullanım alanlarında varsa patlayan ampullerin değiştirilmesi

Bina Temizliğinde Gerekli Malzemeler

Dış ortam ile iç içe olan bina ortak kullanım alanlarının temizliği sırasında hijyenin sağlanması adına yapı malzemelerine ve sağlığınıza uygun özel temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Bu temizlik malzemeleri apartman temizliği şirketleri tarafından seçilir ve isterseniz kullanılan malzemeler hakkında size de bilgi verilir. Bunun yanı sıra kullanılan kimyasal maddelerin insan sağlığına hiçbir şekilde zararı olmaması şarttır. Genellikle Apartman temizliği işini profesyonel olarak yapan ekipler kimyasal madde tercihinde insan sağlığını ön plana almakta ve tamamen zararsız maddelerle temizliği gerçekleştirmeye çalışmaktadırlar. Böylelikle apartman hem hijyenik olmakta hem de sağlık açısından problem teşkil etmeyecek nitelikte temizlenmektedir. Sonuç olarak özel ekipman ve makinelere de sahip olan Apartman temizliği firmaları ile istenen hijyene tam anlamıyla ulaşılır.  

Apartman Temizliği fiyatları

Kaliteli hizmet arayan apartman sakinleri, sitemizde bu hizmeti veren birçok uzman ekip arasından araştırma yapıp içlerinden birini tercih edebilirler. Apartman temizliği fiyatları da bu tercihi yaparken en önemli etkenlerdendir. Önemli olan elbette ki kaliteli hizmetin uygun fiyatlarla alınmasıdır. Ancak gerek kalite gerekse de fiyatların birlikte değerlendirilmesi, Apartman temizliği yaptıracak kişiler için son derece kıymetlidir. Siz de sitemizde vereceğiniz ilanla bu isteğinize kısa sürede kavuşabilir, Apartman temizliğinin en uygun fiyatlarla ne nitelikli şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.  

Verilen apartman temizlik hizmetini hangi koşullarda ve hangi zaman aralıklarıyla istediğinizin belirlenmesi, verilecek hizmet karşılığında ödenecek ücretin belirlenmesi açısından çok önemlidir. Ayrıca, ek olarak dilerseniz anlaştığınız firma ila sözleşme yapabilirsiniz.  Bu sayede aldığınız hizmetin koşullarını net olarak belirlemiş olmanın yanı sıra ödeyeceğiniz bedeli de net olarak belirlemiş olursunuz. Sözleşme yapılmasıyla anlaştığınız ekip de işini aksatmayacaktır.

Apartman Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman temizliği hizmeti seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır.  Öncelik olarak işinde uzman ve tecrübeli ekipleri tercih etmek gerekir. Aynı zamanda temizliği titizlikle  ve büyük bir özenle tamamlayan firmalarla çalışmak doğru olacaktır. Bunun dışında diğer dikkat edilmesi gereken özellikleri sıralamamız gerekirse;

Apartman temizliğinde fiyat politikası verilen hizmetin kalitesini bozmadan en uygun olacak şekilde belirlenmelidir. Özellikle apartman içindeki daire sayısı çoksa merdiven gibi ortak kullanım alanlarının fiyatları çok daha makul olacaktır. 

Temizlik hizmeti boyunca gerekli olan alet, edevat ve temizlik malzemeleri ekipler tarafından tedarik edilir.  Kullanılan kimyasalların sağlığa zarar verici özellikte olmamasına dikkat edilmelidir.

Gereken titizlik gösterilmeli ve müşteri memnuniyeti sağlanmalıdır.

Gerektiğinde ekstra personel sağlanabilmeli ve verilen hizmet tüm alanlarda aynı kalitede olmalıdır.

Neden Apartman Temizliği Hizmeti Almalısınız?

Apartman temizliği hizmetini uzman ekiplerden almak detaylı temizliğin sağlanması, her defasında güvendiğiniz ekiple ve aynı personellerle çalışma sebepleri açısından çok önemlidir. Bu hizmeti aldığınızda, standartlarınızı düşürmez hatta yüksek standartlara iyileştirmiş olursunuz. Birinci sınıf temizlik işi yapılması ve bunun sistemli olması apartmanınızdaki ortak kullanım alanlarında gözle görülür bir fark yaratacaktır. 

Siz de yaşadığınız mekanları daha ferah ve temiz alanlara dönüştürmek istiyorsanız, apartman – bina temizliği hizmeti almak için sitemizde iş ilanı oluşturabilir ve binlerce uzman tarafından size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun gelen teklifi seçerek apartman ve bina temizliği hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


Apartman Bina Temizliği Hizmeti Ortalama Ücretler

50₺ - 450₺

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Ücret Rehberini Gör
50₺ - 450₺ Ortalama Ücret
50₺ - 450₺ Ortalama Ücret
50₺ 450₺

Apartman Bina Temizliği Hizmeti Mi Veriyorsunuz?

Siz de Ara'da hizmet veren binlerce profesyonel arasına katılın ve iş imkanlarınızı genişletin.

HİZMET VER
;