Aradığın Hizmet Burada!

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

İhtiyacını Belirt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Birçok Teklif Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

Karşılaştor ve Seç

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Koltuk döşeme hizmeti, eskimiş koltuklarınızı ilk günkü görüntüsüne geri döndüren ya da görüntüsünden sıkıldığınız koltuğa yeni kumaş ve modellerle yeni bir görünüme kavuşturan bir hizmettir. Koltuk döşeme hizmeti ile koltuklarınız yenilenmiş olarak teslim edilir ve bunu sıfır mobilyalara harcadığınız paralardan daha azına halletmiş olursunuz.

Neden Koltuk döşeme Hizmeti Almalıyım?

Koltuklarınızdan sıkıldınız ve bir değişiklik yapmak istiyorsunuz fakat çok harcamada yapmak istemiyorsunuz. Öyleyse, koltuk döşeme hizmeti tam size göre. Yüksek fiyatlara yeni bir koltuk veya koltuk takımı yerine, makul fiyatlara size değişik çözümler sunan koltuk döşeme hizmetini seçmek avantajlı olacaktır. Koltuk döşeme hizmeti ile istediğiniz kumaşı ve sünger örneklerini seçebilirsiniz. Sitemizde yer alan firmalar ile eğer uygunsa, koltuk döşeme işleminin  yanı sıra, mobilya cilalama ve model değişikliği de gerçekleştirilebilir. 

Koltuk döşeme Hizmet Çeşitliliği

Modern Koltuk Takımı Döşeme

Klasik Koltuk Takımı Döşeme

Köşe Koltuk Takımı Döşeme

Berjer Döşeme

Uzanma Koltuğu Döşeme

Puf Döşeme

Sandalye Döşeme

Kırlent – Yastık – Koltuk Minderi –Yer Minderi Döşeme

Yemek Odası Takımı Döşeme

Kapitone Takım Döşeme

Tekli Koltuk döşeme

Kanepe Döşeme vb.

Koltuk döşeme kumaşları

Bu kumaşlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

Akrilik kumaşlar; genellikle dış mekanlarda koruma amaçlı minder, şezlong kumaşı gibi tercih edilir. Su iticiliğine sahip ve güneşte solmayan bir kumaş çeşididir.

Kadife kumaşlar;  yumuşak ve hacimli bir kumaş türüdür. Düz, pamuklu, parlak, desenli olarak kendi içinde çeşitlere ayrılır.

Keten kumaşlar; doğal bir elyaf olup çok dayanıklı bir türdür. Esnememesi sebebiyle döşeme işleminde tercih edilen keten kumaşlar, toz çekmez ve kendiniz bırakmaz. Ayrıca güneşte renk vermez. 

Şönil kumaşlar; adını şönil iplikten alan bu kumaş türü genellikle koltuk döşemelerinde tercih edilmekte olup uzun süreli kullanım açısından çok avantajlıdır. Polyester ya da pamuklu olarak üretilebilir.

Koltuk döşeme kombinleri 

Oturma odalarımızın vazgeçilmezleri koltuk takımlarımız, kanepelerimizidir. Seçtiğimiz mobilyalar odalarımızın tarzını belirleme de çok önemli olsa da odanın tarzını asıl belirleyen renkler ve desenlerdir. Döşemeler bu sebeple ön plandadır.

Herkesin zevkleri farklıdır ve zevklerini dekorasyona yansıtır. Dekorasyonu tamamlarken zevklerle birlikte ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurur. Bunun sonucunda da ortaya kendine has, özel mekanlar çıkar. Küçük dokunuşlarla fark yarattığımız bu mekanlarda döşemelere de büyük bir pay düşer.  Koltuk döşeme hizmeti sayesinde ise, tarzı eskisi kadar hoşunuza gitmeyen ya da artık deformasyonundan hem fiziksel hem estetik açıdan rahatsızlık duyduğunuz koltukları zevklerinize hitap edecek bir döşeme kombiniyle evinizin baş tacı yapabilirsiniz.

Koltuk döşeme kombinleri için kumaş seçerken, yalnızca zevklerinizi göz önünde bulundurmayıp kullanıldığı mekanın özelliklerini de düşünmelisiniz.  Biz de size fikir verebilecek bazı koltuk döşeme kombini önerilerinde bulunacağız.

Renk Kalabalığı ve Göz Yorgunluğu Yaratmadan Üç Farklı Renk Kullanmak 

Farklı renklerin kullanımı önerisini ilk defa duymuyorsunuz tabi ki. Ancak önemli olan bu işlemi ustaca yapabilmek ve kullanılan renklerle gözü rahatsız etmemektir ki, bu herkesin başarabileceği bir şey değildir.  Bu nedenle, bu anlamda da size yardımcı olabilecek koltuk döşeme hizmeti veren uzman ekiplerle çalışabilirsiniz. 

Vazgeçilmez Deri Parçalar

En pahalı döşeme çeşitlerinden biri olan deri, parasının hakkını sonuna kadar verecek birçok özelliğe sahiptir. Deri kumaş son derece dayanıklıdır ve dokularını kaybetmezler. Döşeme olarak kullanıldıklarında da ortama asil ve şık bir hava katarlar. Başka döşeme kumaşlarına sahip mobilyalar ile de rahatlıkla uyum sağlar ve kombin edilebilirler.  

Koltuk Sırtı ve Koltuk Yanlarında Desen Kullanımı

Muhteşem ve sıra dışı olan bu fikri koltuk döşeme hizmeti ile rahatlıkla uygulatabilirsiniz. Diyelim ki, klasik veya modern tarzdaki koltuklarınızda desenli kumaşlar istiyorsunuz ama alanınız dar, koltuk sayınız fazla ve beğendiğiniz desen sayısı da bir o kadar çok.  Bu problemi koltuk sırtı ve koltuk yanlarında desen kullanımı önerisi ile çözebilirsiniz. Koltuklarınızın ön yüzlerini es geçip, sırt ve yanlarda desenli kumaş kaplatmak tasarım olarak harika gözükecektir. Bu sayede, dar alanınızda desenler birbirine karışmayacak ve göz yormayacaktır.

Bu örnekler sizin ihtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda çoğaltılabilir.

Araba koltuk döşeme Nedir?

Bir arabada sürüş güvenliği ve konfor açısından en önemli detaylardan biri koltuk döşemesidir.  Hem görünüm hem konforu sağlayan araba koltuk döşemeleri, sıfır ya da ikinci el arabalarınızda zevkinize veya ihtiyacınıza göre yenilenebilir. Sitemizde bulabileceğiniz bu hizmet, araç tasarımı ile uyumlu olarak sağlanır.  

Araba koltuk döşemesini seçerken;  kolay temizlenebilen, yangına dayanıklı, uzun seyahatler ve trafik boyunca rahatlığı sağlayacak terletmeyen kumaşların tercih edilmesi önerilir. 

Koltuk döşeme Hizmeti Seçim Süreci

İhtiyacınız olan koltuk döşeme hizmetini, belirlediğiniz kriterler doğrultusunda kaliteli hizmet güvencesiyle ve uygun koltuk döşeme fiyatları ile sitemizde bulabilirsiniz. Bunun için kafanızda koltuk döşeme modelleri belirlemek ardından ihtiyacınıza yönelik ilanınızı vermek yeterli olacaktır.

Siz de güvenli bir şekilde koltuk döşeme hizmetini almak için sitemizde iş ilanı oluşturabilir ve binlerce uzman tarafından size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun gelen teklifi seçerek belirlediğiniz mekanlar için koltuk döşeme, araba koltuk döşeme gibi koltuk döşeme hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.



Koltuk Döşeme Hizmeti Ortalama Ücretler

400₺ - 2000₺

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Ücret Rehberini Gör
400₺ - 2000₺ Ortalama Ücret
400₺ - 2000₺ Ortalama Ücret
400₺ 2000₺

Koltuk Döşeme Hizmeti Mi Veriyorsunuz?

Siz de Ara'da hizmet veren binlerce profesyonel arasına katılın ve iş imkanlarınızı genişletin.

HİZMET VER
;