Aradığın Hizmet Burada!

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

İhtiyacını Belirt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Birçok Teklif Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

Karşılaştor ve Seç

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Nakliye süreci, heyecanlı bir serüvenin başlangıcı olmakla beraber stresli ve sıkıntılı bir süreçtir.  Özellikle uluslar arası nakliyede birçok işlem devreye girer. Uluslararası nakliyat hizmeti, aynı anda birçok işlemle uğraşırken eşyalarınızın paketlenmesi, ambalajlanması gibi vakit alan işleri halleder. Bildiğiniz gibi bu süreç aynı mahallede, aynı şehirde ya da aynı ülkede bile zorken uluslararası olduğunda mutlaka uzman hizmet alınmalıdır.

Uluslararası Taşımacılık 

Uluslararası taşımacılık işlerinin düzenli ve sağlıklı organizenin yürütülmesi çok önemlidir. Hizmeti sağlayacak firma sizinle sürekli bir irtibat içinde olup; sipariş şartlarına uygun evrak hazırlanması, malın yola çıkartılması, konumuna varması gibi tüm lojistik hizmetlerini sunarak sizi her aşamada bilgilendirmelidir. Sınırlar ötesini kapsayan bu taşımacılık hizmetinde, minimum zaman ve maliyetinin sağlanması da çok önemlidir. Genel itibariyle taşımacılık stratejisi; sizlere istenilen ürünü, istenilen zamanda teslim etmek üzere kuruludur ve birçok hizmeti sağlar. 

Karayolu Taşımacılığı

Kalite standartlarına uygun araçlarla güvenilir hizmet ve zamanında ulaştırma ilkesi ile hizmet verilir. Tüm Avrupa ve Asya ülkeleri arasında yaygındır. Çoğu araçta 24 saat uydu takip sistemi bulunur. Bu sistem size taşımanın her aşamasını izleme imkanı sağlar.

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı hizmeti sunan firmaların neredeyse uluslararası tüm havalimanı acenteleri ve havayolları ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ve bu sayede sizlere sunacağı fiyat avantajları mevcuttur. Bu hizmet ile sizlere hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet sunulur. Havayolu taşımacılığı hizmetleri ise;

Tehlikeli madde taşımacılığı

Canlı hayvan taşımacılığı

Uçak Kiralama (Charter)

Kapıdan kapıya teslimat

Konsolidasyon

Bozulabilir kargo taşımacılığı

Multi-model taşımacılık

Transit taşımacılık

Refakatli taşıma gibi hizmetleri kapsar.


Denizyolu Taşımacılığı

İthalatçı ve ihracatçılara denizyolu taşımacılığı ile dünya limanlarından kapıdan kapıya hizmet sağlanır.  

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, çoğunlukla Türkiye ile Ortadoğu ve Avrupa ülkeleri arasında kapıdan kapıya taşıma çözümleri sunan bir hizmettir. Başta gübre, buğday, maden cevheri, çimento, demir çelik, sıvı yükler, proje yükleri, hurda metal, ağır makine, taşıt olmak üzere birçok çeşit yük taşınabilir.


Uluslararası Nakliyat Hizmeti Çeşitleri

Kimyasal madde taşımacılığı

Fuar taşımacılığı

Uluslararası evden eve nakliyat

Ön çektirme ve son depolama hizmeti

Hava yoluyla uluslararası ithalat ve ihracat nakliyesi

Gümrüksüz ve gümrüklü depolama hizmeti

İthalata ve ihracat işlemlerinde lojistik destek hizmeti

Proje taşımacılığı

Özel uzmanlık gerektiren ağır parça ve fabrika taşımacılığı

Tüm ürünlere sigorta güvencesi

Uluslararası kargo taşımacılığı vb.

Uluslararası Ev Taşıma

Küreselleşen bu dünyada insanlar artık işleri sebebiyle ya da başka yaşam arayışlarından yalnızca yaşadıkları şehirleri değil yaşadıkları ülkeleri de değiştirebiliyorlar. İşte böyle durumlarda devreye eşyaların taşınması sorunu giriyor. Ancak artık uluslararası ev taşıma ile eşyalar da artık neredeyse dünyanın her yerine emniyetli bir şekilde taşınabiliyor. Eğer siz de böyle bir durumla karşı karşıyaysanız, sitemizde alanında birçok uzman firma size bu konuda hizmet vererek destekçiniz olacaktır.  Dilerseniz taşıma hizmeti yerine eşyalarınız için geçici depolama hizmeti de alabilirsiniz.

Uluslararası ev taşıma veya eşya depolama hizmeti, bunlardan hangisinden faydalanırsanız faydalanın hepsi sigorta kapsamında olacaktır. Uluslararası nakliye oldukça zor ve süre alan bir işlem olduğu için doğru planlanarak doğru adımlar atılmalıdır. Örneğin, taşınacağınız evin henüz hazırlıkları bitmeden nakliye kamyonu kapınıza gelmemelidir. Çünkü uluslararası taşınma durumlarında ev bulma ve taşınacak hale getirme süreci büyük bir belirsizliktir. Bu süreçte nakliyenin zamansız olması sizlere büyük problemler yaşatır. Bu sebeple, yapılacak en akıllıca çözüm eşyaların profesyonel bir şekilde paketlendikten sonra depolamaya ve nakliyata hazır halde bekletilmesidir. Siz hazır duruma geldiğinizde eşyalar yeniden profesyonelce nakliye aracına yüklenerek belirlediğiniz zamanda belirlenen yerde olur.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınacak yüklerin anlaştığınız firma tarafından incelenerek sizlere fiyat verilmesi daha yaygın bir fiyatlandırma sistemidir. Sitemizde hizmetler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmekte olup fiyatlandırma konusunda da kolaylıklar sağlanır. Fiyatlar, yük durumuna ya da taşıma mesafesine göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı fiyatlandırmayı ancak hizmet veren ekiple iletişime geçerek alabilirsiniz.

Uluslararası Kargo Hizmeti

Yurtdışına yapılacak şahsi veya ticari tüm paket, zarf vb. şeylerin adresinizden alınıp, teslim olacak adrese ulaştırılması işlemidir. Kargoların transferi aşama aşama online olarak takip edilebilir ve her an müşteri hizmetleriyle iletişime geçilebilir. Neredeyse dünyanın her yerine ulaşan bu sistemde; standart, hızlı, hava yolu, karayolu, denizyolu gibi birçok farklı seçenekle işleminizi tamamlayabilirsiniz. Seçeneklerin tercihi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşur. Eğer, zaman kısıtlamanız yoksa makul sürede avantajlı fiyatlandırmadan yararlanabilirsiniz. Zaman kısıtlamanız varsa hızlı hizmeti seçerek taahhüt süresi içinde adresine ulaştırabilirsiniz. Zaman kısıtlaması olmayan yüklerinizde ekonomik fiyatlara deniz yolunu da tercih ederek, limana ya da doğrudan adrese hizmet alabilrsiniz.

Uluslararası Nakliyat Hizmeti İçin Doğru Adrestesiniz

Sitemizde sizlere uluslararası nakliyat hizmetini sağlayacak firmalarla ihtiyaçlarınızı kaliteden ödün vermeden gerçekleştirebilirsiniz. Birçok seçenek olması sayesinde ihtiyacınızı karşılayacak hizmeti bütçenize göre seçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz, taşıdıklarının yük değil sorumluluk olduğunu düşünen ve kendini bu alanda geliştiren ekiplerdir. 

Siz de uluslararası nakliyat hizmeti almak amacıyla sitemizde iş ilanı oluşturabilir ve binlerce uzman tarafından size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun gelen teklifi seçerek Uluslararası evden eve nakliyat, uluslararası kargo gibi uluslararası nakliyat hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat Hizmeti Ortalama Ücretler

499₺ - 9999₺

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Ücret Rehberini Gör
499₺ - 9999₺ Ortalama Ücret
499₺ - 9999₺ Ortalama Ücret
499₺ 9999₺

Uluslararası Nakliyat Hizmeti Mi Veriyorsunuz?

Siz de Ara'da hizmet veren binlerce profesyonel arasına katılın ve iş imkanlarınızı genişletin.

HİZMET VER
;