Aradığın Hizmet Burada!

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

İhtiyacını Belirt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Birçok Teklif Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

Karşılaştor ve Seç

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Basit bir şekilde ifade etmek gerekirse eşya taşıma hizmeti, eşyaları yeni adresine en hızlı ve en güvenilir şekilde taşımaktır. Parça eşya olarak genelde daha çok mobilya, beyaz eşya ya da koliler taşınır. Genelde tüm ev taşınmadığından bu hizmetin gerekli olmadığı düşünülür ancak taşınacak eşyanın boyutu ve ağırlığı eşya taşıma firmaları üzerinden hizmet almayı zorunlu hale getirir. 

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti, genellikle bilinmeyen bir nakliye hizmetidir. Bunun sebebi ise; az parça eşyanın nakliyat firmaları tarafından taşınmayacağının düşünülmesidir.  Ev taşıma gibi eşya taşıma da bir ihtiyaçtır. Hizmet alabilmeniz için her zaman tüm eşyalarınızın taşınması gerekmez. Bazen farklı adreslere eşya taşıma ihtiyacınız doğabilir. Parça eşya taşıma hizmetinde, taşınılacak eşyanız sigortalanır ve ambalajlanır. Ardından güvenli bir şekilde taşınarak istediğiniz noktaya ulaştırılır. 

Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Eşya taşımacılığında başka bir alan olan parça eşya taşımacılığı; eşyaların tek bir araçta parça parça toplanarak, istenilen yerlere teslim edilmesi hizmetidir. Belirli güzergah üzerinde taşınacak eşyalar tek bir araca sırası ile yüklenir. Teslimat noktası en son olan eşyalar arkaya, ilk olan eşyalar öne gelecek şekilde düzenlenir. Eşyaların dizilimi, ait olduğu kişiler ve teslimat noktalarıyla ilgili listeler hazırlanır. Gerekirse eşyaların karışmaması adına bölmeler kullanılır. Sonrasında ise güzergah üzerinde sırasıyla eşyalar teslim edilir. Sitemizde size bu hizmeti sağlayacak kaliteli ve güvenilir uzman firmalar mevcuttur. 

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Avantajları

Parça eşya taşıma hizmetinde en önemli avantajlarından biri, eşyanıza uygun nakliye aracı ile tek seferde istediğiniz yere ulaştırılmasını sağlamalarıdır. Böylece sizin parça parça eşyaları bir kaç seferde götürmeye çalışmanızdan daha sağlıklı, daha güvenli ve daha rahat bir işlem geçirmeniz sağlanır. Eşyalarınızın nakliyesi, profesyonel ve güvenli bir paketleme sistemi ile tamamlanır.

Parça Eşya Taşıma Talepleri

Birçok sebeple bu hizmetten faydalanabileceğiniz gibi genelde bu hizmetin tercih edilme sebepleri de aşağıdaki gibidir. Ailelerin ve iş yeri sahiplerinin yanı sıra öğrenciler ve bekar kişiler de sıklıkla parça eşya taşıma hizmeti tercih eden kişiler arasındadır.

• Çeyiz eşyasının taşınması
• Tek parça eşyanın taşınması
• Beyaz eşyanın taşınması
• Bir oda taşıma
• Yazlık eşyalarının taşınması
• Ambar ve yük taşınması

Eşya Taşıma Asansörü Çeşitleri

Taşıma işleminin bina dışarısına kurulan bir mobil yük asansörü ile yapılmasını sağlayan eşya taşıma asansörlerinin çeşitleri mevcuttur.  Bunlar;

• Araç Üstü Modüler Asansör Çeşidi

Bu çeşit özellikle yüksek katlı binalar için idealdir. En çok tercih edilen çeşitlerden biridir. Hidrolik sayesinde asansör rayları istenilen kata uzatılarak eşya taşıma sağlanır.  Bu asansör seçeneği 14.  kata kadar uzanabilir ve 400 kilograma kadar yük taşıyabilir.

• Römork Asansör Çeşidi

Bu çeşit çok yüksek katlara pek tercih edilmez ancak 10. kata kadar hizmet verebilir ve 250 kilograma kadar yük taşıyabilir.

• Araç İçi Nakliye Asansör Çeşidi

Bu asansör çeşidi genelde nakliye kamyonunda taşınır ve ihtiyaç duyulması halinde istenilen binaya işçiler yardımı ile kurulur. Bu asansör çeşidi şebeke elektriği ile çalışabilmekte olup, evden sağlanacak elektrik ile eşya taşıması sağlanır. Daha az katlı binalarda tercih edilir ve genelde 7. kat üzerinde olan taşıma işlemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 200 kilograma kadar taşımada sakınca yoktur.

Eşya Taşıma Asansörü ile Sağlanan Avantajlar

• Eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Kırılma, çatlama, düşme gibi risklere karşı korunmuş olur.
• Acil olması gereken kısıtlı zamanda gerçekleşmesi gereken işleriniz için hızlı çözümler sunulur ve işleriniz hızlı bir şekilde tamamlanır.
• Uygun fiyata yüksek performans garantisi sunar.

Parça Eşya Taşıma İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde bir yerden bir yere taşınması için profesyonel bir eşya taşıma hizmeti veren firmaya ihtiyacınız olur.  Bu hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir.

• Taşıma işleminiz titizlikle yapılmalıdır. 
Nakliye aracının büyüklüğü ve taşımayı gerçekleştiren personellerin sayısı belirlenmelidir. Küçük bir nakliye aracında eşyalarınızın sığdırılmaya çalışılması, eşyalarınıza hasar verebilir ya da daha küçük bir nakliye aracı sizin için yeterli olacakken büyük araç kullanılması gereksiz masrafa neden olabilir.
• Taşınacak eşyalarınız için liste hazırlığı yapılmalıdır. Liste yapılması, taşınacak eşyaların netleşmesini sağlamakla beraber son anda ortaya çıkan fazla eşya sorununu da ortadan kaldırır. 
• Parça eşya taşıma işlemini her nakliye firması yapmadığı için zaman kaybı yaşamamak adına istediğiniz tüm detaylarla sitemizde ilan verip, bu alanda uzman kişiler tarafından sunulan teklifleri değerlendirebilirsiniz.  Böylece, eşya taşıma firması bulmak için harcadığınız zamanı yarıya indirmiş olursunuz. 

Eşya Taşıma Hizmeti Seçimi

Eşya taşıma sürecinin en başındaki adım hizmeti alacağınız uzman ekibin seçiminin yapılmasıdır. Sitemizde eşya taşıma hizmeti veren uzman ekipler arasında seçim yaparken, taşıma işlemini gerçekleştireceğiniz bölgeye yoğun sevkiyat planlaması yapan firmaları seçmeniz bu süreçte sizi hızlandırır. Taşıma ile ilgili detayları belirlemek önemlidir. Planlamaya sadık kalmakta önemli detaylardandır. Bu sebeplerden ötürü doğru ve açık bir iletişim kurabildiğiniz kişilerle anlaşılmalıdır. Başka bir tercih sebebi ise parça eşya taşıma hizmetinde kullanılacak araç tipinin öğrenilmesidir. Genelde araç içinde bölme varsa size avantaj sağlayacaktır. Bu bölmeler sayesinde eşya karışıklığı olması önlenir. 

Siz de eşya taşıma firmaları üzerinden hizmet almak istiyorsanız, sitemizde iş ilanı oluşturabilir ve binlerce uzman tarafından size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun teklifi değerlendirerek, eşya taşıma hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Eşya Taşıma Hizmeti Ortalama Ücretler

149₺ - 3999₺

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Ücret Rehberini Gör
149₺ - 3999₺ Ortalama Ücret
149₺ - 3999₺ Ortalama Ücret
149₺ 3999₺

Eşya Taşıma Hizmeti Mi Veriyorsunuz?

Siz de Ara'da hizmet veren binlerce profesyonel arasına katılın ve iş imkanlarınızı genişletin.

HİZMET VER
;