Aradığın Hizmet Burada!

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

İhtiyacını Belirt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Birçok Teklif Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

Karşılaştor ve Seç

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Gergi Tavanlar, tescilli bir arka plan desteğinin kullanılmasıyla her türlü ışık fikstürünün, menfezlerin ve sabitleme noktalarının birleştirilmesine izin verir. Işık difüzyonu, arka aydınlatma ve ön veya arkadan projeksiyon için membranı kullanarak temiz, serin, yüksek ve renkli aydınlatma efektleri ve özellikleri oluşturmak için harika bir fırsat sunar. Gergi tavan hizmeti veren firmalar, birçok farklı renk ve kaplama seçeneği sunuyor. Malzemesi sadece 0.2mm kalınlığında, son derece hafif ve yaklaşık % 75 ışık iletimi sunuyor.

Tabaka malzemesi önceden işlenmiş ve su geçirmez olup, tavan ile arasına bir bariyer görevi gördüğü için aşındırıcı su buharlarının yukarıdaki boşluğa ve çelik yapıya geçmesini önler. Oluşturduğu buhar bariyeri sayesinde , gergi tavan sistemi havuz ortamına ideal olarak uygundur. Çok çeşitli renk ve yüzey alternatifleriyle, artan ışık yansıması, gelişmiş akustiği, bakım gerektirmemesi  ve % 100 geri dönüştürülebilir ürün kullanımıyla, hayal gücünüzü yaşam/profesyonel alanıza davet eder. Gergi tavanlar, ev, ofis, ticari / özel havuz, bar ve restoran, sergi alanları ve benzeri bir çok kapalı alanda tercih edebilirsiniz.

Sitemizdeki işinin ehli gergi tavan ustaları hayal gücünüzü somut hale getirmek için sizi bekliyorlar!

Neden Gergi Tavanları Seçmeliyiz?

Türkiye’de giderek daha fazla tasarımcı ve mimar, evlerini veya iş alanlarını yenileyen müşterilere bir gergi tavan öneriyor. Neden? Çünkü birkaç gün içinde bir gergi tavan dilediğiniz alana monte edilebiliyor. Güvenilirdir, az bakım gerektirir, düşük maliyetlidir ve baskılı seçenekler de dahil olmak üzere çok çeşitli yüzey ve tasarım seçeneklerine sahiptir.

Evinizin tasarımdan sıkıldınız mı? Değişikliğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Sitemizdeki işinde uzman firmalar, sınırsız tasarım olanaklarıyla her türlü gergi tavan modelleri oluşturmanıza olanak tanır. Peki neden evimizde, iş yerimizde ve her türlü iç alanlardan geri tavan modellerini tercih etmeliyiz? Gergi tavanın tüm avantajlarını anlamak için lütfen okumaya devam edin.

1) Kurulumu basittir

Kuru ve temiz kurulum en büyük avantajlarındandır. Tavanınızı gergi tavana hazır hale getirmeyi gözünüzde büyütmenize hiç gerek yok. İşinde profesyonel gergi tavan ustaları yeni ışıklar, üniteler ve teknik kanalların montajını kısa bir sürede çözüme ulaştıracaktır. Gergi tavanı, bir günden az, hatta bazen sadece birkaç saat içinde hızlı bir şekilde kurulabilir, böylece evinizdeki veya işinizdeki herhangi bir kesintiyi en aza indirir 

2) Gergi tavan modelleri konusunda esneklik sağlar

Esasen bir gergi tavan elastik bir tuvaldir. Bu, nasıl kullanılabileceği konusunda çok esnek olduğu anlamına da gelmektedir. Her türlü aydınlatma, havalandırma veya alarm sistemini içinde barındırma imkanı sunar. Ayrıca eğriler, dalgalar ve kemerler gibi sayısız formda da şekillendirilebilir. Gergi tavan modellerinde, renk, doku, desen veya baskı seçimi hemen hemen sınırsızdır.

3) Sürekli bir bakıma ihtiyaç duymaz

Gergi tavanları çok güçlü ve güvenilir olduğu için sitemizdeki işinde usta firmalar 10 yıl garanti vermektedirler. Temizlemesi kolaydır ve nemli veya korozyona maruz kalmazlar. Yoğuşma çökmez ve gergi tavanlar deterjanlara veya diğer kimyasal maddelere tepki vermez. Geleneksel bir sıvalı tavanda bekleyebileceğiniz çatlama, dökülme veya soyulma yoktur.

4) Sanılanın aksine düşük maliyetlidir

Gergi tavan fiyatları ilk etapta herhangi bir sıvalı tavana göre karşılaştırıldığında lüks olarak değerlendirilebilir.  Ancak yaşam alanınızda değişikliğe gidecekseniz ürün/verim karşılaştırmasını gözden geçirmeyi unutmayın. Üretim ve kurulumun verimliliği, gerilmiş tavanın, sıva (kuru duvar) tavanlar, tavan karoları veya diğer çerçeveli tavan sistemleri gibi her gün karşımıza çıkan modellerden daha iyi bir değere sahip olduğu anlamına gelmektedir. Gergi tavan fiyatları fırsat maliyetleri göz önüne alındığında ortalamanın altında bile kalacaktır.

5) Baskı tekniğiyle orijinal bir tavan görüntüsü verir.

Bir gergi tavanın en heyecan verici yönlerinden biri, işletmeniz veya eviniz için gerçek bir 'işte bu!' faktörü oluşturmanızı sağlayan, istediğiniz herhangi bir tasarımı yazdırabilmenizdir. Şirketler, markalarını veya en çok satan ürünlerini sergileyen benzersiz bir tavan isteyebilirler. Bulutlu mavi bir gökyüzü baskısı, evler için popüler bir seçimdir. Daha fazla ilham almak için baskılı gergi tavan galerisine sitemizdeki firmalardan ulaşabilirsiniz.

6) Hijyeniktir

Gergi tavanların temizlenmesi kolay olduğundan; aynı zamanda kondense veya nemli ortamlardan etkilenmediği için, steril bir ortam gerektiren tıbbi veya eğitim kurumlarındaki tavanlar için de tavsiye edilmektedir.

7) Enerji tasarrufludur

Gergi tavan fiyatları verim bazlı düşündüğünüzde düşük maliyetli olduklarından bahsetmiştik. Bunun en büyük nedenlerinden biri enerji tasarruflu olmasıdır. Gergi tavanınız ile orijinal tavan arasında bulunan boşluk, yalıtımın sağlanmasına en büyük destekçidir. Bu, hava boşluğunda ek yalıtım ve akustik malzemeler kullanılarak güçlendirilebilir.

8) Modern ve şık bir görünüm vaat eder

Gergi tavanlar sayesinde stil sahibi, profesyonel bir görünümü yaşam alanınıza getirebilirsiniz. Renk, doku ve tasarım seçenekleri de neredeyse sınırsız. Orijinal tavanınızın tüm çarpma, çatlak ve renk değişiklikleri tek bir adımda gizlenir.

9) Kolayca değiştirilebilir

Gergi tavanınız, duvarlarınıza alüminyum çerçevelerle bağlanır. Bu, tasarımınızı güncellemek veya renginizi değiştirmek istiyorsanız çıkarmayı ve değiştirmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

10) Güvenli ve güvenilirdir

Gergi tavanları su geçirmezdir, odaları sızıntı ve sel riskinden korur. Bir sızıntı olması durumunda, gergi tavan sızan suyu içine hapsetmek için genişler ve güvenli bir şekilde çıkarıldıktan sonra orijinal haline döner. Zemin onarımı gerektirmez.

Gergi Tavanı Hizmeti için Neden Sitemizi Tercih Etmelisiniz?

Bir çok iç mimar, tasarım ve dekorasyon firmaları sayısız seçenekte arama motorlarında keşfedilmeyi bekliyor. Ancak en büyük sorununuz, size bu konuda destek olacak ve %100 güvenebileceğiniz doğru firmayı bulmak. Sitemiz, bir çok gergi tavan hizmet sağlayıcısını bünyesinde bulundurmaktadır. Seçkimizdeki firmalar, bütçenize uygun fiyat avantajları ve alanında uzman gergi tavan ustalarının fikirleri sayesinde dilediğiniz gergi tavanını siz müşterilerimize sunuyor.

Seçiminizi kolaylaştırmak için firmaları sınıflandırıp kategorize ediyoruz. Hizmet alacağınız konum, zaman aralığınız, alanın büyüklüğü, bütçeniz, materyal ve stil seçimi gibi birkaç soruyu mümkün olduğunca doğru ve net cevaplandırmanız sayesinde, iş ilanlarını tarafınıza iletiyoruz. Seçeceğiniz firmayla iletişime geçmenizde yardımcı oluyoruz. Bu sayede talebiniz doğrultusunda, firma tarafından hizmet alacığınız noktada ön değerlendirme yapılıyor ve süreç %100 müşteri memnuniyetiyle devam ediyor!

Gergi Tavan Hizmeti Ortalama Ücretler

70₺ - 1600₺

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Ücret Rehberini Gör
70₺ - 1600₺ Ortalama Ücret
70₺ - 1600₺ Ortalama Ücret
70₺ 1600₺

Gergi Tavan Hizmeti Mi Veriyorsunuz?

Siz de Ara'da hizmet veren binlerce profesyonel arasına katılın ve iş imkanlarınızı genişletin.

HİZMET VER
;